Medyum Olcay'a Vefk Yaptırdım

...

Medyum Olcay'a Vefk Yaptırdım

Merhaba daha önce internet üzerinde medyumlar ile ilgili birçok şey okurdum ama aslında inanmazdım takib bu olanlar birebir benim başıma geldiği zaman neler olduğunuz anladım. Yakın çevremde internet üzerinde de medyum olcay adını oldukça çok duyuyordum. Kendisi geri getirme, aşk vefkleri konusunda çalışma yapıyormuş. Sizlere kısaca başımdan geçen olayı anlatmak isterim.

Ben 28 yaşında bir bayanım. 5 yıl önce iş yerimden tanıdığım birisiyle birlikteliğe başladım. Evli olduğunu bildiğim halde onunla görüşmeye devam ettim. Sevmiştim aynı zamanda bana maddi destek oluyordu. Beni de aldatıyordu sorun ediyordum ama bende karısını aldattığı kişiydim bunu yüzüme vuruyordu susuyordum. Ona olan aşkım bittiğinde bile sadece maddi olarak sıkıntıda olduğum için görüşmeye devam ettim çünkü işimden çıkmamı evde kalmamı o istemişti. Ama bu şekilde olması da biraz benim suçumdu çünkü rahatıma gelmişti ama şu anki aklım olsa böyle düşünmezdim. Maddi olarak ona muhtaç yaşadığım için her dediğine evet demek zorundaydım. Beni sadece gecelik arada sırada kullanmaya başladı.

Sonralarında tartışmalarımızda şiddet kullanmaya başladı ve gerçekten yaşanacak bir hayat değildi. Eskiden gezip tozar başka şehirlere giderdik. Sonrasında olanlarda bu şekilde işte her ilişkide olduğu gibi fazlasıyla yıprandık. Ben ondan ayrılmak istedim ama buna müsaade etmedi. Seni öldürürüm dedi. O şekilde devam ettik ilişkimize ama her fırsatta daha fazla soğudum ve nefret ettim. Benden başka görüştüğü bir sürü kadın vardı ve hepsine bana nasıl davranıyorsa o şekilde davranıyordu. Ondan kurtulmak için internetten gördüğüm medyumları aradım birçok medyumla konuştum ve Medyum Olcaya işimi yaptırdım.

 Zaten beni arasıra arayan birisi olmuştu onlarda kesilirse hepten rahatlarım dedim. Olcay Bey bana bir şey yolladı üstümde taşımaya başladım harfi harfine uydum kuralların. Şuan 2 aya yaklaşmak üzere ve ne arıyor ne soruyor kurtulduğumu düşünüyorum artık. Umarım bir daha asla aramaz. Medyum Olcay Bey size de yardımcı olabilir güven konusunda sıkıntı yaşamayın.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2014, 09:45
YORUM EKLE