Mario flaş oyunlar

...

Mario flaş oyunlar

Mario kahramanının en çok sevilen oyunlarının yer aldığı Mario oyunları kategorisinde severek oynayabileceğiniz oyunları Oyunlar1 flaş oyun sitesinde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok görevi üstlenen Mario, prensesi kurtarmak için her türlü zorlukları aşmaya çalışan bir karakter olarak özellikle küçük oyuncu kitlesinin hayal dünyasında kahraman olmaya devam ediyor. Mario oyunlarının kolay oynanılması ve anlaşılır olması Mario oyunlarına olan ilgiyi daha çok artırıyor.

Bu sebeble Oyunlar1 flaş oyunlar sitesi, Mario oyunlarını oynamak için aradığınız adres olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayarlarda online bağlantılı oyunların artmasıyla bu oyunların içinde adını sıkça bahsettiren gelişen teknolojilerle birlikte yeni görselliği ile oyuncu kitlesinin favori oyunlarından biri olma konusunda oldukça iddialı bir durumda.

Çünkü Mario kahramanı birbirinden farklı birçok karakter rolü ile flaş oyunlarda aranılan ve beğenilen oyunlar arasında yerini almıştır. Küçük oyuncular Mario kahramanı ile başladıkları oyunda heyecanla Mario,yu sona ulaştırmaya çalışmanın mücadelesini verirken boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Aynı zamanda günümüzün vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkan bilgisayarlarla oyun oynama imkanı bulan oyuncular, flaş oyunlardan sayılan Mario ile tanışmış oluyorlar. Oyunlar dünyasında dünden bugüne adından hep bahsedilen ve gündemden hiç düşmeyen Mario karakterinin oyunları farklı şekillerde tasarlanarak sürekli artıyor. Mario oyunlarından birini oynamak istiyorsanız Mario,nun en güzel yeni oyunlarını sitesinde bulmanız mümkün. En çok sevilen oyunlardan biri olan Mario kahramanının macera dolu serüvenine ortak olacaksınız.

Mario kahramanı kendisi için hazırlanmış uçan balona binmiş ve uçma hazırlıklarını tamamlamış şekilde onu yönlendirmenizi bekliyor. Oyun platformu içinde başlangıç noktasında bulunan uçan balonu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yukarı doğru yükselmesini sağlayacaksınız. Balonun yükselmesinin ardından dikkatli manevralarla ileri doğru hareket ettirmeye başlayabilirsiniz.

Yolculuk boyunca varış noktasına ulaşıncaya kadar geçecek süre içinde karşınıza çıkacak olan farklı noktalarda bulunan engeller ileri doğru ilerlemenizi zorlaştıracak. Bu nedenle uçan balonu dikkatli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda bölüm içindeki bonuslardan istenilen miktar kadar toplamanız gerekiyor. Heyecan dolu Mario uçan balonu oyununda Mario kahramanı ile birlikte eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 19:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
deni yaman
deni yaman - 4 yıl Önce

super yani boyle seylerin insanlar icin cok yarari var internetin yarari buna denir iste