Medyum Burak kimdir?

...

Medyum Burak kimdir?

Sizlere üzücü ama sonunda da bir o kadar beni mutlu eden bir anımdan bahsedeceğim. Kendimi tanıtmam gerekirse ismim Buse bir ev hanımıyım. Her ev hanımı gibi sıradan bir yaşamım var. Günlük yaşantım çamaşır, bulaşık, temizlik ve çocuklarımla ilgilenmekle geçiyor. Eşimle evleneli 8 yıl oluyor. Görücü usulü bir evliliğimiz olmasına rağmen eşimin bana benim eşime hiçbir zaman karşılıklı saygısız bir durumumuz söz konusu olmamıştır. Eşim inşaat işçisi bir müteahhit ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Onun yaptığı binalarda işçilik yapıyor.

Maddi durumumuz çok çok iyi olmasa da kendi yağımızda kavruluyoruz. Anlayacağınız her şey yolunda ilerliyor. Ama benim tek problemin eşimin dışarıda ki kadınlara karşı çok ilgili olması. Yani şöyle ki yolda yürürken yanında ben dahi olsam, beni umursamayarak yanımızdan geçen güzel bir bayana gözden kaybolana kadar bakıyor. Haliyle bu da beni rahatsız ediyor. Aklımda sürekli oluşan bir güven problemi oluyor.

Ne kadar yapmaz benim eşim desem de o evden gittiğinde hep aklıma başka bir kadına gitmiş olma ihtimali geliyor. Ciddi derecede bu durumdan rahatsız oluyordum. Bunu kendisine de söyledim. Ama pek umursamadı. Aman böyle şeyleri kendine sorun ediyorsun deyip geçiştirdi. Neyse bunların üstünden biraz zaman geçti tabi hala rahatsızlığım devam ediyordu.

İzmir’den kuzenim gelmişti. Onunla evde otururken konu konuyu açtı ve bana eniştemin gözü çok dışarı da abla farkındasın değil mi dedi. Bende evet bu durum benimde çok canımı sıkıyor ama çare yok ne yapayım enişteni de mecburen böyle kabul edeceğim dedim. O da ne demek çare si yok, tabi ki var her şeyin bir çaresi vardır dedi. Bende neymiş bunun çaresi diye sorduğumda, bana Medyum Burak Hoca diye bir hocanın olduğunu bu hocaya internetten ulaştığını ve bağlama vefki yaptırabileceğimizi söyledi. Bende biliyorsun ben öyle şeylerden çok korkarım dedim.

Hayatta olmaz dedim. (Daha önce bu konularla ilgili başıma kötü bir şey gelmişti.) O da bana hayır ya senin sandığın gibi bir şey değil. Sadece dua ile basit bir şey olduğunu söyledi. Beni ikna etti ve Medyum Burak Hocayı aradık. Konuşmanın sonunda olanlar beklediğimden de iyiydi. Gerçekten de korktuğum gibi bir şey yokmuş. Şimdi kuzenimi her gördüğümde teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2014, 20:17
YORUM EKLE