Papaz Büyüsü İçin Medyum Aradım

...

Papaz Büyüsü İçin Medyum Aradım

İnsan hayatında ne isteye bilir ki ? iyi bir iş ? iyi bir eş ? iyi bir yaşam ? iyi bir gelir ? iyi çocuklar ? bu saydıklarımın tamamına sahiptim ve hepsi de çok iyiydi. Ancak insanın istediği gibi her şey gitmiyor ve ansızın istemediğiniz olaylar başınızda patlamaya başlıyoruz. İşte benimde olayım tam olarak bu ve eşimin beni aldatmaya başlaması. Bu olayların başımdan geçmeye başladığı sıralarda, eşimin benimle ilgilenmemesi, çocuklar ile ilgilenmemesi ve aksine ben çocuklar ile ilgilenirken, onun benden sürekli uzaklaşmaya başlamasını acılı gözler ile izlemiştim. İlk başlarda sadece bana karşı ilgi azalmışken, sonraları eve geç gelmeye başlamalar ve daha sonrasında ise artık aldatmaya başlaması ile birlikte, artık tüm ümidimi kaybetmiştim. Bunu anlamam ise önce şüphe ile başlamış ve sonrasında ise telefonunu kurcalamam ile birlikte okumuş olduğum mesajlarda eşimin beni aldattığına kanaat getirmiştim. Bu durumu eşime sorduğum zaman, hiç utanmadan yada sıkılmadan pişkin bir şekilde bana arada böyle şeylerin olabileceğini söylemiş ve kendini bu şekilde savunmuştu.

Papaz Büyüsü İçin Medyum Aradım

Burada en önemli konu ise eğer, çocuklarım olmasaydı kesinlikle ayrılırdım ama çocuklar olunca onu geri kazanmak için çalışmaya başladım. Bunun içinde en güzel yemekleri yapıyor, süslenip püsleniyordum ama kocam gene de bir türlü bana dönmüyor ve ilgi göstermiyordu. Ben bu işi nasıl çözeceğimi kara kara düşünürken, en yakın arkadaşım bana medyumlar ile çözüm bulacağımızı söyleyince, öncesinde mantıksız gelen bu olay sonradan mantıklı gelmeye başlamıştı. Tabi ki bu konuda ikimizin de bilgisi tam olmadığı için, bir çok internet sitesine giriş yaparak medyumlar ile ilgili bilgiler almaya başladık. Ancak internet üzerinde bir çok bilginin doğru olduğu gibi yanlış olacağını da düşünürsek eğer, bağlama büyüsü mü yoksa papaz büyüsü mü derken biz artık iyice işin içinden çıkamaz bir hale gelmiştik. Arkadaşım bu sırada farklı bir arama yapmaya başlayarak "medyum tavsiye ediyorum" diye bir site bulmuştu. Site içerisinde bir çok kişinin bağlama büyüsü ve papaz büyüsü yaptırmaları ile birlikte, hangi medyumun faydalı olduğunu ve hangisinin bu konularda uzman olmadığını hizmet alanlar tüm gerçeklikleri ile yazmışlardı. Bizde yorumları okumaya başlamamız ile birlikte, tam da aradığımız gibi bir site bulmanın mutluluğunu yaşarken, burada bulunan medyum kişileri ile sorunlarımızı çözeceği konusunda hem fikir olmuştuk.

Bağlama Büyüsü Mü Yaptırmalıydım

Site içerisinde yüzlerce hocanın olması nedeni ile bir bunun üzerine o gün bir kaç tane medyum arasında kalmıştık. Ertesi gün hepsini aramaya karar vererek telefon açtık. Telefonda ben durumumu hiç utanmadan ve sıkılmadan izah ederek, medyum hocadan bu işi nasıl çözüm üretebileceğini öğrenmeye çalışıyordum. Medyumlar içerisinde özellikle Medyum Olcay hoca ile görüşmemin ardından, bize bu iş çok kolay olacağını ve hiç sıkılmamamız gerektiğini söylerken, büyü yapmasının ardından etkiyi bir kaç gün yada bir kaç ay değil, bir ömür boyu yaşayacağımızı söylemişti. Bizde medyum hoca efendiden randevu alarak, görüşmek istediğimizi belirttik. Randevu günü arkadaşlarım ile birlikte, bizden istemiş olduğu malzemeleri de yanımıza alarak papaz büyüsü yada bağlama büyüsü yaptırmak için yola düştük. Burada ki detayları anlatmak istemiyorum ama şunu bilin ki ben bütün sorunlarımı medyum hoca efendi ile çözüme ulaştırdım. Teşekkür ederim hocam.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 21:12
YORUM EKLE