Yargı isimli dizi, ay yapım tarafından 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan 140 dakikalık bir dizidir

Yargı isimli dizi, ay yapım tarafından 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan 140 dakikalık bir dizidir. Yönetmen koltuğunda Ali Bilginin olduğu dizinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazılmıştır. Dizi müzikleri usta müzisyen Toygar Işıklı tarafından hazırlanıp sunulmuştur. Her hafta pazar günleri Kanal D’de ekranlara gelen dizinin türü ise dram, polisiye ve gerilimdir. Şu ana kadar toplamda 15 bölüm yayımlanmış olup 16. Bölümün hazırlıkları yapılmaktadır. Dizinin son bölümünü kaçırdıysanız veya tekrar izlemek istiyorsanız kullandığınız arama motoruna yargı son bölüm izle şeklide yazıp internetten keyifle izleyebilirsiniz.

Yargı Dizisinin Konusu ve Çekimler

Seyirciler tarafından oldukça beğenilen ve bölümleri defalarca izlenen dizinin oldukça çarpıcı bir konusu vardır. Kısaca dizinin konusu şu şekildedir: esrarengiz bir cinayet sonrasında katilin peşine düşen Ilgaz ve Ceylin araştırmalarına devam ederken geri dönüşü olmayan hatalar yaparlar ve her geçen gün çaresizliğe doğru sürüklenirler. Dizinin genel çekimleri ise İstanbul iline bağlı Çamlıca ve Beşiktaş beldelerinde yapılmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Yangın Algılama Sistemleri Akıllı Binalarda Etkili Mi? Yangın Algılama Sistemleri Akıllı Binalarda Etkili Mi?

Öte yandan bazı sahneler ise Osman Gazi ilçesinde yapılmıştır. Bu beğenilen dizinin istediğiniz her bölümünü istediğiniz zaman internetten izleyebilirsiniz. Bunun için internete dizi izle yazıp aratmanız ve uygun bir web sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde Yargı dizisini seyretme fırsatına sahip olabilirsiniz! Bu da dizinin online ortamlarda etkili bir düzeyde seyredilmesini mümkün kılmaktadır.

Yargı dizisin Oyuncuları

Her pazar günü saat 20:00’da başlayan ve o gece en çok izlenenler arasında yer alan bu dizi her bölümüyle reyting sıralamasında ilk 5 içerisine girmeyi başarmıştır. Konusun güzel olmasının yanı sıra usta oyuncuların olması da bu başarının şüphesiz en önemli faktörlerinden bir tanesidir. Dizinin başrolleri Savcı Ilgaz Kaya rolüyle Kaan Urgancıoğlu ve Avukat Ceylin Erguvan Kaya karakterine hayat veren Pınar Deniz’dir. Bu iki oyuncunun hayat verdiği karakterlere bakıldığında kurgunun yavaş ilerlemesi sebebiyle ve ana karakter olmasından dolayı uzun bölümler boyunca dizide kalacakları söylenebilir. Böylece Yargı dizisinin her bir bölümünün merakla beklenildiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.