Water Metropol Su Arıtma Cihazları Genel Müdür Yusuf Koç bireysel abonelerden oluşan portföylerine ek olarak bu yıl itibariyle hızla gelişim yaşamaları sonucunda portföylerine daha kolay ulaşabilmesi amacıyla su arıtma cihazı bayilikleri vermeye amaçlamışlardır.

Son günlerde şebeke sularının hat safhada kirlenmiş olması sebebiyle ve su sıkıntısı yaşanmasından dolayı su arıtma cihazı talepleri artmaya başlamıştır. Ayrıca son yıllarda çıkan haberler sonucunda damacanalara insanların güveni kalmamaya başlamıştır. Ve bunun sonucunda halkımız dediğimiz gibi arıtma sistemlerine yönelmeye başlamıştır.

Halkımızdan gelen isteklerin sonucunda merkezimiz Ankara ve İstanbul’da olması yalnız 81 ilde teknik servisimizin bulunması bile bazen yeterli olmamaktadır.Çünkü son kullanıcılarımız bu durum sonucunda su arıtma cihazlarını görmek istemektedirler. Bu durumdan dolayı bir çok il ve ilçelere müşteri potansiyelimizi yönlendirmek için bayilikler verilecektir.

Cihazlarımız hakkında bilgi vermek gerekirse; cihazlarımız suyu “ters osmoz” teknolojisi ile arıtıyor. Tamamen doğal bir yöntem olan bu teknolojide, suyu arıtmak için filtreler kullanılıyor. Altı farklı filtre sayesinde suda bulunan kum, tortu, pas, klor, toz gibi maddelerin yanı sıra ağır metaller, mikroorganizmalar ve bakterilerden arınan şebeke suyu, duru, taze, yüzde 100 hijyenik ve mükemmel bir tada sahip içme suyuna dönüşüyor" dedi. Siz değerli kardeşlerimiz sizlerde bizlerle iletişime geçip su arıtma bayilikleri almak isterseniz internet sitemiz aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.