Ferhat Şaşkın rol aldığı sahnelerde oldukça başarılı bir rol izlemesiyle bilindiği gibi Sosyal Medya’da da herkesin dikkatini çeken tweet paylaşımlarıyla gündeme damga vurmaya devam ediyor!

Oyunculuk kariyerine çocukluk yıllarında  başlayan yetenekli oyuncumuz Ferhat Şaşkın, bütün dikkatleri üstüne çekmeyi sadece rol aldığı tiyatro ve filmlerde değil sosyal medya üzerinden de yansıtmaya devam ediyor. Twitter hesabı @ferhatsaskin üzerinden özellikle insanları etkileyen tweetleri binlerce beğeni almaktadır. Kendi oyunculuk kariyerinde gerçekleştirmiş olduğu rollerden ziyade sosyal medya uygulamalarında da kendisini oldukça fazla öne çıkartan Şaşkın, kendi ününü her geçen gün artırmakta. Özellikle insanların psikolojik etkenlerine ve düşünmelerine yönelik olarak paylaştığı Tweetlerde herkesi oldukça hızlı etkilemeyi kolaylıkla başarabilmektedir.

Son günlerde ise kendi Twitter hesabından paylaşmış olduğu ‘’Üzüldüğünü anlamayan seni mutlu edemez.’’ şeklindeki Tweeti oldukça fazla beğenilmiş durumda. Takipçileri ve onu takip etmeyen diğer kullanıcılar bu tweeti beğendiklerini sadece yaptığı beğenilerle değil diğer uygulamalarda da görsel olarak paylaşıp yansıtmaktadır.

Kendi popülerliğini sürdürdüğü Sosyal Medya uygulamalarından ziyade kendisini oyunculuk kariyeri ile de çok rahat gösteren Ferhat Şaşkın, sadece belirli başlı Sanat Dalları ile uğraşmakta. Özellikle 2018 senesinde çıkartmış olduğu ilk şarkısı ve albümü herkes tarafından beğenilerek oldukça yüksek bir kitlelere ulaşmayı rahatlıkla başarmıştı. Son zamanlarda ise aldığımız bilgilere göre tekrardan önemli filmlerin rollerinde bulunarak kariyerini daha geniş bir çerçeveye taşıyacağı konusunda bilgileri yayılmaktadır.

Kullanıcılar Tarafından Beğenilen İşte O Tweet;