Trafikte sınırsız araba sürme keyfi

...

Trafikte sınırsız araba sürme keyfi

Araba sürme oyunları, gerçekten herkese son derece keyif veren oyunlar. Trafikte olduğunuz her an, sanki gerçek araç sürüyormuşçasına gerçekçi bir his veren 3d araba oyunlarını eğer daha önce oynadıysanız, yarattığı atmosferi ve verdiği keyfi biliyorsunuzdur.

Son dönemlerin, araba oyunları konusundaki en başarılı yapımlarından biri olan da, birçok anlamda üst düzey performans alabileceğiniz harika bir oyun. Almanca geliştiricilerin imzasını taşıdığından dolayı, Almanya'da geçerli trafik kurallarına tabi olarak oynayabileceğiniz oyunda, eğer trafik kurallarına aykırı hareketler yaparsanız polis anında sizi durduruyor ve arabanız çevriliyor!

Eğer trafik kurallarına hakim değilseniz ve trafik tecrübesi edinmek istiyorsanız, başarılı bir araç simülasyonu keyfi yaratacak olan ile, sinyal verme konusunda, şerit değiştirme ve şehir içi hız kuralları noktasında sakin ve keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün.

Oyunda tercih edebileceğiniz araç modelleri, Fiat Palio ve Mercedes olarak belirlenebiliyor. Oyunun başında seçiminizi yapabilir, trafikte istediğiniz gibi keyifli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Otomobile dışarıdan görüş alabileceğiniz üst kamera ve arabanın içerisinde oturarak, dışarıyı standart bir araç bakışı ile sürdürebileceğiniz seçenekleri de oyunda belirleyebiliyorsunuz. Araba sürme oyunları arasında, son dönemde en çok tercih edilen 3d araç sürme oyunu ile, gerçek bir trafik keyfi yaşayabilirsiniz. Canınız sıkılıyorsa ve güzel bir vakit geçirmek istiyorsanız, bu oyun kesinlikle en iyi seçeneklerden!

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2014, 21:30
YORUM EKLE