Savcı: 'Son 5 maçı biliyorduk'

Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar'a şok: "Fenerbahçe'nin son 5 maçını oynanmadan biliyorduk".

Savcı: 'Son 5 maçı biliyorduk'

Futbolun Türkiye'deki yeni patronu Mehmet Ali Aydınlar, şike soruşturmasıyla ilgili olarak Özel Yetkili Savcı Mehmet Berk'ten şok edici bilgiler aldı. Görüşme sırasında Aydınlar'a "Fenerbahçe'nin son 5 maçının sonuçlarını önceden biliyorduk. Delliler sağlam" denildi.

Savcılıktan bilgi alan TFF heyeti, dün hareketli bir gün geçirdi. Savcı Berk ile yarım saat görüşen heyet, şike konusunda önemli bilgiler edindi. Savcılık, "Biz Fenerbahçe'nin takibe aldığımız son 5 maçının sonuçlarıın önceden biliyorduk. Uzun süredir bu işin peşindeyiz. Deliller oldukça sağlam.Gözaltına aldığımız kişilerin önğne belge koyuyoruz, kimse inkar edemiyor" bilgisini verdi.

Habertürk'ün aktardığına göre Aydınlar da durumun çok vahim göründüğünü, bu kadarını beklemediğini söyledi. Yapılan ziyaretlerde Fenerbahçe'nin başta küme düşmek olmak üzere ağır bir yaptırımla karşı karşıya kalabileceği, bazı isimlerin de ağır hapis cezası alabileceği belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
timur çelik
timur çelik - 7 yıl Önce

madem biliyorduk diye itiraf var, savcının ve yakınlarının para hareketleri de incelensin.zira iddiadan köşe olmaları lazım..!