Diego'dan "Çocuklar ölmesin maça gelsin" paylaşımı!

Fenerbahçe'de Diego Ribas, facebook hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi

Diego'dan "Çocuklar ölmesin maça gelsin" paylaşımı!

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas, bugün sarı lacivertlilerin antrenmanını ziyarete gelen Surlu çocuklarla birlikte çekilmiş toplu fotoğrafı koyarak altına İngilizce, Portekizve ve Türkçe olarak, "Çocuklar ölmesin, maça gelsin!" yazarak paylaştı.

Yarın Amedspor ile Türkiye Kupası'nda yarı final mücadelesi verecek olan Fenerbahçe'de Diego Ribas, facebook hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Sarı lacivertlilerin antrenmanını ziyarete gelen Surlu çocuklarla birlikte çekilmiş toplu fotoğrafı koyarak altına İngilizce, Portekizce ve Türkçe olarak, "Çocuklar ölmesin, maça gelsin!" yazarak paylaştı. Kısa sürede paylaşılan fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.AMEDSPOR'A İKİ KERE CEZA VERİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu Amedspor'a "Çocuklar ölmesin, maça gelsin!" tezahüratı yaptığı gerekçesiyle 1 maç seyircisiz oynama cezası vermişti.

Federasyon daha sonra Amedspor - Fenerbahçe maçında da açılan "Çocuklar ölmesin, maça gelsin!" pankartı nedeniyle Diyarbakır ekibine para cezası vermişti.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2016, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER