Aykut Kocaman istifa mı etti?

Fenerbahçe’de Alex’in ilginç gelişmeler yaşanıyor...

Aykut Kocaman istifa mı etti?

Fenerbahçe’de Alex’in sözleşmesinin feshedilmesinden sonra ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Hürriyet'in haberine göre, Brezilyalı yıldızın 8.5 yıl oynadığı kulüpten apar-topar gönderilmesinden sonra taraftarın fatura kestiği iki isim olan Başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe Stadı’ndaki kulüp binasında görüştüğü iddia edildi.

Kocaman’ın gelişmeler üzerine Yıldırım’a istifasını verdiği ve ‘Beşiktaş maçında takımın başında olmak istemiyorum. Pazar günü Şükrü Saraçoğlu Stadı’na çıkmak istemiyorum. Ya istifamı kabul edin, ya da bana izin verin’ dediği iddia edildi.

Bu iddianın ardından Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yalanlama geldi. İşte o açıklama:

"Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'ın bugün sabah saatlerinde Sportif  Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ile istifa içerikli bir görüşme yaptığı üzerine spekülatif ve tamamen asılsız haberler yer almaktadır. Başkanımız, bazı yöneticilerimizle birlikte daha önceden planlanan projeler çerçevesinde kulübümüzde birtakım görüşmeler sürdürmektedir; iddiaların aksine bugün Sayın Hocamızla herhangi bir görüşme yapmamıştır. Bu tip asılsız ve itibarsızlaştırma yönelimli haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Saygılarımızla" denildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2012, 03:00
YORUM EKLE