Perinçek: HDP için tek çıkış yolu HDP'ye üye olan vatandaşlarımızın Vatan Partisi'ne katılmasıdır

Doğu Perinçek, HDP’ye suçlamalarda bulundu, HDP seçmenini Vatan Partisi’ne davet etti

Perinçek: HDP için tek çıkış yolu HDP'ye üye olan vatandaşlarımızın Vatan Partisi'ne katılmasıdır

Vatan Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek, sosyal medya hesabından HDP’nin tutuklu cumhurbaşkanı Selahattin Demirtaş’a yanıt verdi.

HDP’nin Türkiye’de geleceği olmadığını savunan Perinçek, HDP’lileri Vatan Parti’sine davet etti.

Perinçek, “Her durumda Türkiye'nin geleceğinde HDP yok. HDP'yi siz kurmadınız ki siz kapatasınız. HDP'yi ABD, İsrail ve PKK kurdu. Onlara güvenmekten vazgeçin sizi kurtaramazlar. Kandil'e beyaz bayrak çektireceğiz. HDP için tek çıkış yolu kendisini dağıtması, HDP'ye üye olan bütün vatandaşlarımızın Vatan Partisi'ne katılmasıdır” dedi.

DEMİRTAŞ NE DEMİŞTİ?

“Ben seçilirsem Vatan Partisi’ni kapattırmayacağım. Partiniz dahil, bütün partilerin hazineden adil bir yardım almasını sağlayacağım. Ayrıca siz kazanırsanız söz veriyorum, HDP’yi biz kendimiz kapatacağız”

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 09:13

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 3 yıl Önce

Ulan Hitler bozuntusu. Sana mi kaldı HDP'lilere akıl vermek.

Selo amed
Selo amed - 3 yıl Önce

Al o da sana kapak olsun perinçek

Secim
Secim - 3 yıl Önce

Sen bir alcak iki yüzü ancak zamanında apo nun elini open canagini yalan bir kopeksin

Adı bende saklı
Adı bende saklı - 3 yıl Önce

HDP seçmeni hakkında konuşmak senin haddin değil

Amed
Amed - 3 yıl Önce

Kimse kusura bakmasın bu tip insanları muhatap alıp her saçmalığını haber yapanlardada en az onun kadar HDP seçmenine ve Kürtlere saygısızlık sayıyorum. Bu it soyunu lütfen rica ediyorum muhatap almayın

vartolu
vartolu - 3 yıl Önce

sen kimsin ki HDP nin adını ağzını adına alıyorsun senin partinin oy oranı 0.66 sen % 1 bile alamıyorsun sen kimsin ki seçileceksin HDP yi kapatacaksın sen önce barajı aşta meclise gir perçenperik

murat
murat - 3 yıl Önce

Senin iyi bir doktor bulup tedavi olman gerekiyor. Sana oy veren o bir avuc takipcinin ise daha da iyi bir doktor bulmasi gerekiyor. 80 senedir siyasetin icindesin, ama insanlarda yarattigin sempati degil sadece tiksinti. Senin disinda hic kimse aday olmasa bile, yani tek aday sen olsan bile alacagin oy %1`i bulmaz. Bahsettigin HDP' nin ise milyonlarca taraftari var. Sen bu kadar taraftari rüyanda bile göremezsin. Hitler bile olamazsin sen, sadece Hitler bozuntususun. Amacin ne vatan ne millet. Senin amacin sadece Erdogan gibi tek adam, bir kral, bir diktatör olmak. Ama sansina küs. Sen olsan olsan soytari olursun. Su an onu bile olamamis durumdasin. Cehennemde yerin bol olsun.

SIRADAKİ HABER