İşte Berkin Elvan'ın vurulma anı!

Yeni görüntüler ortaya çıktı...

İşte Berkin Elvan'ın vurulma anı!

Ortaya çıkan yeni görüntülerde, Mithatpaşa Caddesi üzerinde görev yapan Çevik Kuvvet Müdürlüğü'ne bağlı 5. TİM'e mensup iki polis, Berkin Elvan'ın da bulunduğu Gaziler Sokağı'na doğru atış yapıyor. 


Gazcı polisler 6 el ateş ettikten sonra 50 metre uzaklıktaki Gaziler Sokak'ta bir koşuşturmaca yaşanıyor.

'Ulusal Teknik Büro' bilirkişi heyetinin raporuna göre, görüntülerin Berkin'in vurulduğu anı kesin bir şekilde tespit ettiği ifade ediliyor.


İşte o görüntüler:


İşte Berkin Elvan'ın vurulma anı paylaşan: cumhuriyet
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2014, 14:01

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut demirkollu
mahmut demirkollu - 7 yıl Önce

apocuların eyleme götürüp polise demir taş ve patlayıcı attırılan barkin için;''ekmeye giderken vuruldu''diye yalan söyleyenler,berkinin katilinin apocular olduğunu bildiği halde polisi suçlayanların kandilcı oldukları açıktır.utanmazlar ve hainlerdir bunlar

bahadır aymaz
bahadır aymaz - 7 yıl Önce

vurulma görüntüsü var. açık ve net hala daha yok apocu vurdu yok elinde taş vardı. bu ülkenin polisi 14 yaşında bir çocuğu vurdu . dünyanın her yerinde iğrençtir bu.

Hasan kovucu
Hasan kovucu - 7 yıl Önce

Asıl utanmaz birisi var ise oda sensin

angel
angel - 7 yıl Önce

Hani Bu cocuk ekmek almaya gidiyodu bunların hepsi türkiyede sećim zamanı olay cikatmak isteyenler o cocuk ölmüs olabilir ama o sucsuz bi cocuk degildi

angel
angel - 7 yıl Önce

Ayrıca o anne baba madem cocugunu cok seviyodu neden disariya o cocuk ekmek almaya gitti Cunku o cocuk ekmek almaya gitmedi ailen kendini hakli cikarmak icin Bu yalani uydurdu neden bizim ailemiz olaylar sirasinda disari cikmamiza izin vermedi.
Belkin elvanin cezaze toreninde bi cocuk daha oldu neden onun icin Bu kadar yaygara koparmadılar cunku artık secimler bitmisti.

SIRADAKİ HABER