Her şey 'güven ve istikrar için': Akdoğan'a göre Türkiye'ye AKP'nin güçlü iktidarı lazım

Yalçın Akdoğan, Türkiye’de güven ve istikrarın güçlü olmasının AKP’nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçtiğini öne sürdü

Her şey 'güven ve istikrar için': Akdoğan'a göre Türkiye'ye AKP'nin güçlü iktidarı lazım

Bilecik’te ailesi ve akrabalarıyla görüşen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye'nin sıkıntılı bir süreç yaşadığını söyleyerek, Türkiye’de güven ve istikrarın güçlü olmasının AKP’nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçtiğini öne sürdü.

Akdoğan, şunları kaydetti:

"Bir taraftan terörle etkin bir şekilde mücadele ediyor, diğer taraftan Türkiye bir seçime gidiyor. Bu süreçten Türkiye'nin güçlenerek çıkması lazım. Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor. Birçok konu, AK Parti'nin varlığına ve güçlü olmasına endekslenmiş görünüyor. Bizde bunun bilincinde olarak sorumlu bir şekilde inşallah seçim sürecinde başarılı olarak, büyük Türkiye yolunda 2023 hedefine doğru yürüyeceğiz."

MÜEZZİNOĞLU DA 'ÇÖZÜM BAŞKANLIK SİSTEMİ' DEMİŞTİ

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da Türkiye’de başkanlık sistemi olmadığı için kaos yaşandığını savunmuştu. Müezzinoğlu, Erdoğan’ın olası ‘başkanlığında’ ülkenin içinde bulunduğu kaosu yaşamayacağını iddia etmişti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 10:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
amele
amele - 3 yıl Önce

Bu saatten sonra ırkcılık üzerinden, din üzerinden ,ekonomi üzerinden pirim yapmaya çalışan hiçbir partiye oy yok.