Çelik’ten ‘yolsuzluk’ mesajı veren Fakıbaba'ya: Sorumlu siyasetçi ne konuştuğunu bilir

Fakıbaba “Benden önce yolsuzluklar varmış. Erkek olan şimdi yolsuzluk yapsın" demişti

Çelik’ten ‘yolsuzluk’ mesajı veren Fakıbaba'ya: Sorumlu siyasetçi ne konuştuğunu bilir

AKP Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Ahmet Eşref Fakıbaba’nın bakanlıkta kendisinden önceki dönemlere ilişkin sözlerine yanıt verdi.

Usulsüz faturayla destekleme primi alıp yolsuzluk yapanları uyaran Fakıbaba “Benden önce yolsuzluklar varmış. Erkek olan şimdi yolsuzluk yapsın, göreyim bakayım” demişti.

Söz konusu ifadelerinin çarpıtılarak haberleştirildiğini öne süren bakan, “Bazı gruplar bakıyorlar hakikaten AK Parti ciddi bir yükselişte, acaba bu yükselişi nasıl engelleriz diye bazı haberleri kendiliğinden üretiyorlar. Bu da beni çok üzüyor. Bir toplantı esnasında samimi söylemlerim oldu” demişti.

Twitter hesabından isim vermeden Fakıbaba’ya yanıt veren Çelik, “Sorumlu siyasetçi ne konuştuğunu bilir ya da varsa bir şey gereğini yapar” diye yazdı.

Bakanlık koltuğunda Fakıbaba’dan önce AKP Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik oturuyordu. Çelik, 2015 yılının kasım ayında başladığı görevini son kabine değişikliğinde Fakıbaba’ya devretmişti.

(Kaynak: Diken)

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 11:46

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aras
Aras - 2 yıl Önce

Fakı Baba can vereyim darken can almış.

Vahdet
Vahdet - 2 yıl Önce

Kimse zaten bu durumda drekt konuşamaz çönkü suç sayiyorlar oncsk onlar kendi arkadaşlari ne kadar çalımışlar kendileri daha iyi bilirler din iman para olmuş zaten bu kaganın nedenide zaten bölüşmemesidir ama hangi adalet bu gereği yerine getirirki hangi yargı

SIRADAKİ HABER