Bakan Soylu'dan 'Erdoğan portresi asın' talimatı

Soylu, Erdoğan'ın portresinin, birimlerin girişlerine asılmasına dair genelge yayınladı

Bakan Soylu'dan 'Erdoğan portresi asın' talimatı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun imzası ile bakanlığa bağlı tüm birimlere gönderilen genelgede, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinin, birimlerin girişlerine asılması istendi.

Bakan Soylu'nun yayımladığı genelgede, ''Bakanlığımız merkez birimleri, bağlı kuruluşları, valilikler, kaymakamlıklar, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı binaları ve bunlara bağlı karakolların girişlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘www.illeridaresi.gov.tr' adresinden ulaşılacak fotoğrafının kullanılması hususunda gereğini rica ederim'' ifadelerine yer verildi.

Genelge, bakanlık merkez birimlerine, Jandarma Genel Komutanlığına, Emniyet Genel Müdürlüğüne, Sahil Güvenlik Komutanlığına, Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne, AFAD başkanlığına ve 81 il valiliğine gönderildi.

Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, fotoğraf stüdyolarına giderek, genelgede belirtildiği gibi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 50 x 70 santimetre ebadındaki renkli portrelerini yaptırıp, birimlerin girişine asmaya başladı.

Kaynak: Toplumsal

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 10:32

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Anneler
Anneler - 2 yıl Önce

Bu şerefsiz alcak senin torunlarinin oğulaarinin tez acısını yaşar sonun olmule değil felç olur seron gibi sürüm sürüm sürünürken geberir sin allah seninde cezani gününü yazacak şeref yoksunu alcak domuz

SIRADAKİ HABER