AKP'li vekil: Diş macunu insanları koyun gibi yapıyor

AKP'li Yavuz, “Fındık meselesi önemlidir ama Türkiye'nin geleceği daha önemlidir" dedi

AKP'li vekil: Diş macunu insanları koyun gibi yapıyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, 'Batı ülkelerinin Müslümanları sindirmek için uğraştığını' savunarak, bu amaç için de diş macununu kullandıklarını ileri sürdü. Yavuz'a göre diş macununun içinde bulunan florür, 'insanları koyun gibi yapıyor.' 

Sözcü'den Ali Ekber Ertük'ün haberine göre, Yavuz  “Ben internette dolaşan bir bilgiyi paylaştım. Batılıların insanları nasıl sömürdüğünü, koyun gibi yönettiğini anlatmak için bu örneği verdim” dedi.  

'MÜSLÜMAN BU İŞLERE GELMİYOR'

Yavuz'un açıklamaları şöyle:

“Epifiz bezi geometrik olarak insan kafasının tam orta noktasında bulunan pirinç tanesi büyüklüğünde esnek yapılı bir bezdir. Epifiz bezi sertleştirilen ve kireçlendirilen insanı yönetmek daha kolay oluyormuş. Flörürün diş macunları içerisine böyle bir tezgâh sebebiyle konulduğu öne sürülüyor. Aslında diş sağlığına ve diş beyazlatmasına hiçbir yararı olmadığı da söyleniyor. Neden? İnsanlar düşünemesin, koyun gibi çok kolay yönetilsinler diye. Bir avuç insan bütün dünyayı çekip çevirsin.

Amma velakin Müslüman bu işlere gelmiyor. Hâlâ misvak kullanmaya devam ediyor. Hâlâ alternatif yöntemlere tevessül etmeye çalışıyor. Kuran'dan sünnetten besleniyor. İçki almıyor. Fazla enerjisini kumarla çarçur etmiyor.”

Ali İhsan Yavuz vatandaşların düşük fındık fiyatıyla ilgili eleştirilerine sinirlendi ve bu eleştirilerin partiyi zorda bıraktığını savundu.

'SURİYELİLERİ ALMASAYDIK ALLAH 15 TEMMUZ'DA BİZE YARDIM GÖNDERMEYECEKTİ'

Yavuz, “Fındık meselesi önemlidir ama Türkiye'nin geleceği daha önemlidir. 15 Temmuz gerçekleşseydi fındığın hesabını bile yapamayacaktık. Bahçelerimiz, evlerimiz, tarlalarımız, villalarımız hiçbir işe yaramayacaktı. Suriyeliler'i içeriye almasaydık belki de Allah 15 Temmuz'da o yardımı bize göndermeyecekti” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 22:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
nizamettin aktaş
nizamettin aktaş - 10 ay Önce

i̇nsanlara hakaret etme bayım. sen dişlerini ister misvak,istersen külle fırcala yada üç kulak ot daha iyi temizliyor dersen onunla temizle.