AKP'li Belediye Başkanı: Hayırcıyım diyen şerefsizdir, işten atarım

Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, "hayır" oyu kullanacakları işten atacağını söyledi

AKP'li Belediye Başkanı: Hayırcıyım diyen şerefsizdir, işten atarım

Antep’te “Düziçi Evet diyor” etkinliğine katılan Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, kendileri döneminde işe girip “hayır” oyu kullanacaklara “şerefsiz” dedi.

Gazete Manifesto’nun haberine göre, etkinlikte konuşan Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, AK Parti döneminde işe girip, “hayır” oyu kullanacakları için “şerefsiz” ifadesini kullandı. “Hayır” oyu kullananları işten atacağını söyleyen Ökkeş Namlı, “Sizlerin çoluk çocuğu dururken, onları orada koyarsan namerdim” dedi.

Sözünün dinlemeyenlerin ya “FETÖ”cü ya da “Apocu” olduğunu iddia eden Namlı, “İŞKUR’dan girmiş ‘Hayır’a çalışıyormuş. Çalışamazsın kardeşim!” diye konuştu.

Ökkeş’in konuşması şöyle:

“Ben bunu konuşmazsan Ökkeş Namlı işi biraz gevşetti derler. AK Parti döneminde işe giren, İŞKUR’dan çalışan, emekli olan, ‘evet’ vermediğiniz zaman, bu ülkenin vebali, günahı boynunuza olsun. AK Parti’li ilçe başkanını, belediye başkanını, milletvekillerini hiç kimse aldattığını zannetmesin. Aldatan, aldatılan siz olursunuz. Hem ekmeği yiyip, hastaneye gidip, öyle bir kişilik yerde iki kişilik yemek yemek, ondan sonra da ‘Ben hayırcıyım’ demek, bu ülkenin bugünkü durumu, bize olan iç ve dış saldırılara karşı bunu diyen şerefsizdir, şerefsizdir, şerefsizdir.

Oy vermiyorsa, AK Parti’nin ekmeğini yiyorsa, haram zehir zıkkım olsun. Seçimden sonra hiç zannetmeyin ki, hayır diyenleri, ilçe başkanımız burada, milletvekillerimiz burada, sizlerin çoluk çocuğu dururken,onları orada koyarsan namerdim.” 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 13:54

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hava
Hava - 4 yıl Önce

Din" konuştukça yolsuzluk, arsızlık, hırsızlık, şiddet, tecavüz, taciz artıyor. Bu utanca Hayir!
Camiye masa kurup politik televizyon programı yapmalar...
- Camide oy istemeler...
- Camileri tek bir partinin merkezi gibi kullanma çabaları...
- Dini birleştiren bir alan olmaktan çıkarıp, seçmen konsolide etmenin aracı haline getirmeler..#Hayir

necmi gul
necmi gul - 4 yıl Önce

ÖKKEŞ NAMLI SEN BIR SEREFSIZSIN

zahit
zahit - 4 yıl Önce

bunların şerefi siyasete bağlı

Hayırsever
Hayırsever - 4 yıl Önce

düziçi belediye başkanı ökkeş namlı hakkında suç duyurusunda bulunulmalı, şerefsizin önde gideni kendisi olmassa böyle bir konuşma yapmaz, vatandaşın önüne iki seçenek konmuşsa birini seçme hakkı var, bu hakkı kendileri hangi hakla elinden alabilir vatandaşın?

meryem
meryem - 4 yıl Önce

Omer albayrak şerefsizi sen krndi karini kizlarini ver şerefsizler muslumanlara hakaret eden omer albayrak şerefsizdir

SIRADAKİ HABER