15 Temmuz darbe girişiminde eski eşi Erol Olçok'u ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünkü konuşmasında bu kayıplara değinmesine tepki gösterdi.

Olçok, "Peki siz katillerini bulmak için ne yaptınız?" diye sordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün, Sakarya Serdivan Spor Salonu'nda gerçekleşen 'İlk Oyum Erdoğan'a, İlk Oyum AK Partiye Gençlik Buluşması'ndaki, "Sevgili gençler benim en yakın mesai arkadaşlarımdan bir tanesi olan, iletişimimi yürüten Erol Olçok diye bir dava arkadaşım vardı. Onun da bir yavrusu vardı, ismi Abdullah Tayyip. O gece köprüde ne yazık ki bu hain FETÖ'cüler Erol'u da Abdullah'ı da göğsünden ve sırtından vurarak şehit ettiler" açıklamasına Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok'tan yanıt geldi.

'KATİLLERİNİ BULMAK İÇİN NE YAPTINIZ?'

Eski eşi Erol Olçok'u ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde gerçekleşen saldırı sonucunda kaybeden Olçok, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erdoğan'a, şu sözlerle tepki gösterdi:

"Peki siz katillerini bulmak için ne yaptınız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan? Geride kalanlarla neden görüşmüyorsunuz?"