İngilizce konuşma özellikle akademik anlamda ve iş anlamında kariyer hayal eden her bireyin ne yapması gereken bir olgudur. Birçok bireyi üniversite yaşamı boyunca ya da üniversiteden sonra sağlıklı bir biçimde İngilizce konuşmayı hayal etmektedir. Ülkemizde özellikle de son yıllarda okul öncesi eğitiminden bu yana İngilizce öğretmek son derece yaygınlık kazansa da öğrencilerin verimli bir biçimde İngilizce öğrenmediği ve daha sonra belirli kurslara ihtiyaç duyduğu ortaya çıkmaktadır. Bunun temel sebebi öğrencilere doğru yöntemlerle İngilizce öğretmenin gerçekleşmemesidir. İngilizce öğrenmek çok pratik yapmaya ve ortamlarda İngilizce konuşmaya bağlı olarak gelişen bir olgudur. Dolayısıyla ezberci ve Türkçe bir mantıkla İngilizce öğrenmek geçici bir süre için gerçekleşse de kalıcı bir sonuç da olmayacaktır. Bu anlamda bireylere İngilizce öğretmek için öncelikle İngilizce düşünmeyi öğretmek gerekir. İngilizce düşünmeyi öğretmek için ise yapılması gereken en temel işlem İngilizce konuşma pratiğini arttırmaktır.

Speechify ile İngilizce konuşma pratiği arttırılabilir

Speechify, bireylere İngilizce konuşma pratiği yaptıran onların birebir İngilizce öğretmenleri ile 30 ve 60 dakikalık ders saatleri içerisinde İngilizce konuşmalarını ve ihtiyaca yönelik İngilizce öğrenim sürecini başlatmalarını sağlayan online bir platformdur. Bu platform içerisinde öğrenciler diledikleri zaman diledikleri plan doğrultusunda öğretmenleri ile irtibata geçerek randevu oluşturabilir. Uygulama içerisinde hem akademik İngilizce öğrenmek hem günlük konuşma dilini öğrenmek hem de çocuklar için İngilizceyi öğrenmek mümkündür. Türkiye'de ve dünyada oldukça yoğun olarak kullanılan bu yöntem uygun fiyatlarla Speechify, üzerinden öğrencilere ulaştırılmaktadır.

Güvenli ödeme ve uygun fiyat garantisi

Speechify, öğrencilere aynı zamanda internet sitesi üzerinden güvenli ödeme seçenekleri ve uygun fiyat garantisi de sunmaktadır. Sistem ücretsiz deneme dersleri ile başlamakta öğrenciler ve öğretmenler birlikte bir çalışma planı hazırlamakta ve daha sonraki dersler için randevu oluşturmaktadır. Online olarak gerçekleştirilen dersler skype programı üzerinden yapılmaktadır. Dersler sonucunda öğretmenler öğrencilerin gelişim süreci ile ilgili olarak hem velileri hem de öğrencileri bilgilendirmektedir. Bu sayede doğru bir çalışma politikası izlenmekte öğrencilerin maksimum fayda sağlaması hedeflenmektedir.