Sedat Peker'den yeni paylaşım: Seni rezil rüsva edeceğim

"Süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım"

Sedat Peker'den yeni paylaşım: Seni rezil rüsva edeceğim

Sedat Peker twitter hesabından yeni paylaşımlarda bulundu. 

Süleyman Soylu ve Veyis Ateşle ilgili paylaşımlarda bulunan Peker, "Süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım" ifadelerini kullandı.

Peker, Veyis Ateş'le ilgili "Gazetecilerin yüz karası veyis ateş senin namusun yok mu? Lan senin şerefin yok mu.Çıkıp açıklasana,süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene" paylaşımını yaptı.

Peker'in twitter hesabından paylaşımları şöyle:

1-Ulan çakma dindarlar, ulan çakma vatan severler, benim paylaşımlarıma Tayyip ağabeyin Biden görüşmesi öncesinde yapıp elini zayıflatmaya çalıştığımı söylemiştiniz. Vatanseverliğimi sorgulamaya kalkmıştınız. Kaç gündür bir şey paylaşmadım ancak bundan sonrasına söz veremem.

2-Gazetecilerin yüz karası veyis ateş senin namusun yok mu? Lan senin şerefin yok mu.Çıkıp açıklasana,süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene.Namusun yok mu senin? Hepinizi önce hasta edip sonra tedavi edeceğim

3-süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim.

4-süslü sülüman; eski il müdürü Mustafa Çalışkan beyin yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini…

5-Anadolu adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbuldaki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi,yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 12:34

YORUM EKLE
YORUMLAR
tartışmanın faydaları
tartışmanın faydaları - 2 ay Önce

durumu tespit edelim önce hukukta gabin denen bir kavram var bu gabin birinin tecrübesizliğinden bilgisizliğinden bulunduğu durumunu kötü gitmesinden dolayı karşı taraf aşırı yararlanmasına deniyor.şimdi devlet koltuklarında oturanlar halkın enformasyon eksikliğinden yararlanarak har vurup harman savuruyorlar bedelini halka yüklüyorlar.sonra bazı kişiler bunlar sanatçı bilmem yandaş devleti kutsuyor oğlum o koltuktakiler yanlış yapınca onları kutsamak nedir.adamlar kafasına göre kamu ihale kanunu yapmış aracılık diye bir kurum oluşturmuşlar bir işi 1 den 10 kata çıkarıyorlarmış aralarında pay ediyor tamam bunu açık faturalı yapsa vergisini ödeyecek o vergileri bile ödemiyor o bile yetmiyor kaçakçılık işine giriyorlar karapara her türlü pislik var böyle devleti yönetenler kutsanırmı bunları yeni yeni öğreniyoruz tabi devletle ihale işimiz olmadığı için biri anlatınca öğreniyoruz.

SIRADAKİ HABER