Kaftancıoğlu'nun 'troll' suçlamasına Cüneyt Özdemir'den yanıt

'Bu akşam 20.00'de canlı yayına beklerim. Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı'

Kaftancıoğlu'nun 'troll' suçlamasına Cüneyt Özdemir'den yanıt

Gazeteci Cüneyt Özdemir ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasında, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un kiraladığı vakıf arazisindeki yapılarıyla ilgili atışma yaşandı. Kaftancıoğlu’nun ‘trol’ ifadesine Özdemir meydan okumalı bir yanıt verip “Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı” ifadesini kullandı.

Fahrettin Altun’un Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden aylık 258 liraya arazi kiraladığı ve Cumhuriyet’in “Boğaz’da kaçak var” başlığıyla duyurduğu haberin ardından, CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş Altun’un evinin fotoğrafını çektiği iddiasıyla gözaltına alınmıştı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada “CHP ilçe başkanına kamunun malını koruduğu, halkın hakkını hukukunu gözettiği için kimse dokunamaz. Devletin nüfuzu halkın hakkını korumak için var ve bunu isteseniz de istemeseniz de öğreneceksiniz! Şehir eşkiyası hukuk tanımayıp kaçak iş yapanlara denir bunu da öğreneceksiniz!” demiş, gazeteci Cüneyt Özdemir de bu açıklamanın ardından Kaftancıoğlu’nu eleştirmişti.

KAFTANCIOĞLU: ŞİMDİLİK BEDAVA TROLLÜK YAPIP…

Kaftancıoğlu, Tele1’de yayınlanan Zeynel Lüle’nin programında, “İktidarın bir paralı trolleri var, bir de kendilerine gazeteci diyen yüksek ücretli trolleri var. Şu anda paralı trol olmayan ama yurt dışına kaçmak zorunda kaldığı için şimdilik bedava trollük yapıp, gelip paralı trollük yapmak isteyenler var” ifadelerini kullanmıştı.

ÖZDEMİR: BEN TEK

Özdemir, bu eleştirilerinden sonra, Kaftancıoğlu’nun kendisi hakkında ifadeler kullandığını savunarak şunları söyledi:

“Korona günlerinde işi gücü bırakıp kafayı Fahrettin Altun’a takan İstanbul il Başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu’nu eleştirmiştim. Anlaşılan çok ağırına gitmiş. Kendisine yandaş kanallara çıkıp (adımı vermeye cesaret edemese de) hakkımda atıp tutuyor. Bir sürü zırva, iftira…

Buyurun bu akşam 20.00’de canlı yayına beklerim. Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı… Bakın sizin arkanızda bir dediğinizi iki etmeyen CHP İl Örgütü var. Bir dediğinizi iki etmiyorlar. Ben Tek! 30 yıllık gazeteci geçmişimleyim, o kadar…” 

Kaynak: Gazete Duvar  

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 15:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devrim
Devrim - 11 ay Önce

Trollsun ya ne ya cuneyt ozdemir.parali soytari satilik cahil trollsun.zaten seni eskiden de hic begenmezdim.ne tip ne gazetecilik ne konusma tarzi simdi daha bir iticisin satilik pic!!

SIRADAKİ HABER