Fikri Sağlar: Türkiye, bir siyasi partinin işgali altında

Sedat Peker’in iddiaları tartışılmaya devam ediyor

Fikri Sağlar: Türkiye, bir siyasi partinin işgali altında

Eski devlet bakanı Fikri Sağlar, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in videolarında dile getirdiği iddialara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Peker’in iddialarına yönelik, “AKP artık yıkıldı demektir” şeklinde yorumlayan Sağlar, “Türkiye, bir siyasi partinin işgali altında” dedi.

Fikri Sağlar, TELE1’de yayınlanan Namık Koçak’ın sunduğu “Forum Hafta Sonu” programının konuğu olan Sağlar, “ Sedat Peker’in son videosunda da kirli yüz oraya çıkıyor. Sedat Peker değil de parlamento, araştırmacı gazeteciler bunları yapmalı. Sedat Peker’i kızdıran Erdoğan’ın ajan demesi. Ben 10 bin dolar vermedim diyor. Ama çok dolar verdiğini söylüyor. İnsanlar Sedat Peker’in söylediklerini takip ediyorsa bu hükümet artık yıkıldı demektir. Bunu iyi görmek lazım. Susurluk’tan sonra DYP, Refah Partisi çöktü. Bu olaylardan sonra iktidarlar dayanamıyorlar. Sezgin Baran Kokrmaz’ın otelinde siyasiler yedi içti sonra “Sen git” dediler. Muhtemelen Peker’e de aynısını söylediler. Türkiye, bir siyasi partinin işgali altında.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 17:59

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER