Fatih Erbakan’dan koronavirüs aşısı açıklaması: Yaratıklar doğmasına yol açabilir

Erbakan açıklamasının devamında aşı olmayacağını belirterek, aşı olanların "Yaratık" doğurabileceğini öne sürdü

Fatih Erbakan’dan koronavirüs aşısı açıklaması: Yaratıklar doğmasına yol açabilir

Milli Görüş'ün hayatını kaybeden lideri Necmettin Erbakan'ın oğlu Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, tepkilere neden olan açıklamalarda bulundu.

Konya'daki parti çalışmaları kapsamında basın mensuplarıyla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, koronavirüs aşısı olmadığını söyledi.

Erbakan açıklamasının devamında aşı olmayacağını belirterek, aşı olanların "Yaratık" doğurabileceğini öne sürdü.

Erbakan, "Aşı olmadım. Olmayı da düşünmüyorum. mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. O insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir" diye konuştu.

CUMHURBAŞKANI ADAYI OLACAK MI?

Öte yandan Erbakan, kendisinin seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı yönündeki soruya şu yanıtı verdi:

"Potansiyel cumhurbaşkanı adayım. Makam için, mevki için şahsi beklentiler için yola çıkmadığımızdan hep söylediğimiz Milli Görüş'ün projeleri, teklif ettiğimiz adımlar bir başka cumhurbaşkanı tarafından atılacaksa da yok illa biz olmamız lazım diye bir iddiamız da olmaz. Bunu görmezsek sorumluluktan da kaçmayız."

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 22:34

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çinçin hoça
Çinçin hoça - 3 gün Önce

Halbuki herkesten önçe aşı olmuş Show yapıyor

kim halkın yanında belli oluyor.
kim halkın yanında belli oluyor. - 3 gün Önce

bu aşı diktesine karşı somut tepki gösteren iki parti var bir ab partisi ikincisi bu refah partisi sırf bu konudan dolayı bu adamlara da oy vermeyi düşünmüyor değiliz.diğer muhalefet resmen iktidarla berabe halka bu sıvıları zorla zerk edilmesine göz yummuş millete maske mesafe dayatması yapmıştır.elbet bunun hesabını soracağız.

demedim mi ibrahim
demedim mi ibrahim - 3 gün Önce

aşı vurulmayan 20 milyon var zaten bir 20 milyonda istemeyerek vurulmuştur yani toplumun en az yarısı aşı maske pcr saçmalığına karşı bunu göremeyen siyasi partiler bence iyi düşünsünler.ona göre kendini konumlandırsınlar yoksa çok zararlı çıkarlar.

beceremiyorsan zorlama bırak.
beceremiyorsan zorlama bırak. - 3 gün Önce

turiste pcr yok kendi vatandaşına maske sokağa çıkma yasağı uygula sahilleri yasakladılar bu halka ve halk bunu gördümü gördü eee sonu bekleyin hesap gününü sandığı hesabı sorulacak bunları .yasaklanan o günlerde dert ne idi bankada tek kuruş yoktu kimse bankalara gidip para çekmesin diye sokağa çıkma yasağı uyguladılar ekonomi bilmesek bize yutturacaklar.

SIRADAKİ HABER