Cem Yılmaz'dan "TIR'lardan çıkan roket" göndermesi

Cem Yılmaz, 5N 1K'ya konuk oldu

Cem Yılmaz'dan "TIR'lardan çıkan roket" göndermesi

Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde vizyona giren yeni filmi "Ali Baba ve 7 Cüceler" vesilesiyle gazeteci Cüneyt Özdemir'in 5N 1K programına konuk oldu. Programa filmin oyuncularından Zafer Alagöz ve ağabeyi Can Yılmaz'la birlikte katılan Yılmaz, yeni filminde kullanılan roket hikayesini anlatırken sınırda içinden silah ve roket çıkan TIR'lara bir gönderme yaptı.
"Ali Baba ve 7 Cüceler", komedyen Yılmaz'ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü filmi. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz'a Zafer Algöz, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin, Çetin Altay, Irina Ivkina eşlik ediyor. Filmin konusu ise şöyle: 

Ali Şenay ve kayınbiraderi İlber, bahçe süsü olarak cüceler tasarlayıp satan iki "iş adamıdır." İç pazardaki girişimlerinde başarısız olup, Şenay Cüccaciye markası atında kurumsallaşıp yurt dışına açılmak isteyen ikili, soluğu Sofya'da düzenlenen bir bahçe fuarında alırlar. Tamamen tesadüf bir yanlış anlaşılma sonucu büyük mafya lideri Boris Mancov'un adamlarına bulaşan Şenay ve İlber, kendilerini kedi-fare oyununu andıran bir insan avının göbeğinde bulurlar! Karşılarına çıkan Tayanç Pakça, Veronika ve Kenan Memedov gibi nev-i şahsına münhasır karakterlerle maceraları da renklenecektir...Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 13:07

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER