Berna Laçin: İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı

Oyuncu Berna Laçin, idam isteyenlere tepki gösterdi

Berna Laçin: İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı

Oyuncu Berna Laçin, küçük çocukların kaçırılıp öldürülmesinin ardandın sosyal medyada 'idam' çağrısı yapılmasına ilişkin "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı!" açıklamasını yaptı. 

Sosyal medya hesabı Twitter'da konunun uzmanlara bırakılması gerektiğini yazan Laçin, "Bırakın artık bilim insanları, nörologlar, psikiyatrlar, psikologlar, toplum bilimciler ,hukukçular el birliği verip çare üretsin. Devlet, tribün sesleriyle toplum inşa etmez!" dedi.


YORUM EKLE
YORUMLAR
tak tak
tak tak - 2 yıl Önce

TECAVÜZÜN EN ÇOK YAŞANDIĞI 10 ÜLKE

1- ABD, 2- Güney Afrika, 3- İsveç, 4- Hindistan, 5- İngiltere, 6- Almanya, 7- Fransa, 8- Kanada, 9- Sri Lanka, 10- Etiyopya

medine'yi 1.sıray zikretmek nasıl bir akıl, nasıl bir kötü niyet..millet te saf saf doğru sanıyor tweeti.
haber yapılırken de doğruyu belirtip öyle haber yapmak gerekmiyor mu? yoksa medinenin tecavüz başkenti olması çok mu temenni ediliyor? at gözlüğü ile dünyaya bakmak ne acı..

Soraya Pacana
Soraya Pacana @tak tak - 2 yıl Önce

Turkiyede 8 yilda 104,000 cocuk oldurulmus sakin sakin ola ki bunu diger devletlerle karistirmayin.. Cunku islam cocuk gelinleri onaylayan bir din lutfen iyi dusunun sizin Din adamlariniz ve devlet buyukleriniz cocuk istismarini mesrulastiriyor!! Biraz o kucuk beyninizi dogru bicimde calistirin!!

tak taka cevap
tak taka cevap @tak tak - 2 yıl Önce

Yalan söylüyorsun tak tak
neye göre söylediğinde belirsiz
aşağıda bu konudaki rapora ait haber var.
İdam cezasının olduğu ülkeler: Afganistan, Hindistan, Pakistan, Suudi Arabistan en üst sırada
http://www.diken.com.tr/tecavuz-idam-cezasinin-oldugu-ulkelerde-daha-yaygin/

Dinedin
Dinedin @tak tak - 2 yıl Önce

Bu Listeyi araplardan aldın herhalde. Veya kendin uydurdun

MEHMET ALKAN
MEHMET ALKAN - 2 yıl Önce

İLGİLİ BİLIM ADAMLARI ÖNCÜLÜĞÜNDE DEVLET IN ACİLEN GEREKEN ÖNLEMLERİ YASAL OLARAK ALMASINDA YARAR VAR....
BERNA LAÇIN E KATILIYORUM...
İDAM ÇÖZÜM OLAMAZ...

nursen subasi
nursen subasi - 2 yıl Önce

idama hayir diyorum

Eylem Atici.
Eylem Atici. - 2 yıl Önce

Bencede Berna hanım kesinlikle doğru söylüyor katılıyorum .medine arap coğrafyası arap zihniyeti nerde varsa ister kişi ister kitle olsun orada mutlaka pislik vardır yani ister kişi ister kitle olsun bu zihniyet bu gericilik bu sapıkça davranış bu tahrik olma psikosapiklik nerde varsa orada bunlar yaşanır Berna Hanıma haksızlığın lüzumu yok doğruluk payı yüksek gerçek bir sanatcı.

evrim teolojisi.
evrim teolojisi. @Eylem Atici. - 2 yıl Önce

1.medine .2.mekke.3pakistan .4.afkanistan.5 .iran.6.endonezya. 7.suriye 8.sudan.9.yemen .10.suudi arabistan ..... birinci medine digerleride tecavüz ve tacizde birinci insan hak hük yok adamlar gericiliktir birinci bütün ahlaksızlıkla birinci. Bilimde sonuncu egitimde yerleri bile yok iyi yasama isteğinde de birinci ama iyi yaşama isteği için gittiği yerde propaganda yapmak gibi uygarlaşmış ülke insanından demokrasi hürriyet bilinci sonucu bazi zirvaliklar hakim bütün kötülükte birinci şu arap kafası.Demokrat Haber gerçekten ismi gibi demokrat.

Senrm kartal
Senrm kartal - 2 yıl Önce

Idam cözüm degildir,idami getirmek istemelerinin nedeni,acik ortads,

Doğanay Demirel
Doğanay Demirel - 2 yıl Önce

Her ŞEY(!) olabilirsiniz ama SANATÇI olmak böyle...sen çok yaşa güzel ÇOCUK

eylem atici.
eylem atici. - 2 yıl Önce

Canlar arap zihniyeti nerde varsa orada tecavüz taciz hat safhadadır arap zihniyeti dunyanin dört bir yanında onun içün pislik bitmez pisligin yok olması için şeriatın ortadan kalkması gerçek mana da gerçek laikliğin oturması gerekir cagdas dünya bunu gerektirir bu yolda herşey mübahtır bir an önce şeriatın kalkması erkek egemenliğinin futursuzlugun son bulması demektir erkek deyip büyütülüp ailenin bu cinsiyeti çok fazla sahlandirmasinda yatıyor cahilik eşittir şeriattır o da eşittir tecavüz tacizdir yani burada şuna dikkat edilmesi lazım canlının hayavani insani olmaz bir kedinin çocuğu canlıdır bir insanin çocuğuyla eşittir bu insan o h ayvan olmaz her canlıya zarar verip aklından pislik geçirip bunu uygulaması insanı bir canlinin taşıdığı canı acıyı hisseden herkesin bu vicdansizliga karşı susmamali bu ahlaksızlık en çok yaşanılan yer hakkında Berna Hanıma amasiz fakatsiz katılıyorum .çağdaş dünyaya yayılan virüslerin oradada bu pisliğe yeltendiği açık ve net bakınız nerede varlarsa orada bu haltlar yeniliyor.

emre
emre - 2 yıl Önce

oyle bisey yokki.


SIRADAKİ HABER