Başak Demirtaş'a cinsiyetçi saldırıda bulunan kişi hakkında gözaltı kararı

Başak Demirtaş hakkında çirkin ifadeler kullanan şahıs hakkında gözaltı kararı verdi

Başak Demirtaş'a cinsiyetçi saldırıda bulunan kişi hakkında gözaltı kararı

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş hakkında çirkin ifadeler kullanan şahıs hakkında gözaltı kararı verdi.

Gerçek Gündem’in aktardığına göre, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yapılan açıklamada, söz konusu paylaşımı yapan şüphelinin kimliğinin belirlendiği ve hakkında gözaltı kararı verildiği belirtildi

"Vedat Muti7" kullanıcı isimli bir şahıs, Twitter'da, Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan HDP’nin önceki dönem Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ı hedef alan cinsiyetçi ve ahlak dışı ifadeler kullanmıştı.

.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabahattin ç
Sabahattin ç - 5 ay Önce

Bu şerefsizler herkesi kendisi ve yakın çevresi gibi şerefsiz namussuz biliyor.bu aile , insanlık terbiyyesinden nasibini alamamış namussuzları ve onları destekleyen bir takım yapılar varsa onları da söylemlerinide kınıyorum.naletliyorum.bunların cesaret aldıkları noktalar belli.onlarda sorgulanmalı

Ali Fırat
Ali Fırat - 5 ay Önce

Başak Hewal Slavu rez o namusuzun yeri ismi yokmu

Bedrettin
Bedrettin - 5 ay Önce

İLLET
Toplum olarak üç temel hastalığımız bulunmaktadır. 1.Düşmanlı yaşam, 2.Mantığa Bürünme, 3. Ego/Ben. Bunlardan kurtulduğumuz zaman, bakış açımız berrak, zihnimiz zinde ve empatiyi esas alan yaşamı benimsenmiş oluruz. Aksi takdirde hastalıklı ruh haliyle yaşamı idame ederiz. Nereye kadar?
Yaratana kul olmayı bırakıp, maddiyata ve güce kul olmaya başlayanlar, kişilikleri ile birlikte her şeyini kayb etmiştir demektir.
İnançlı insanlar; her daim bu dünyaya imtihan amaçlı geldiğini ve inancın; insanların dünyada ve ahirette saadete ermek ve mutlu olmak için amaç olduğunun farkında hareket ederek, Allah'a kulluk vazifelerini yerine getirirken, insanlara da faydalı ve yol gösterici olmaya çalışırlar. Aksi durum; inançlı görünüp, ama inanç ve diğer değerlerle ticaret yapılmaktadır. Bu tür insanlardan, Allah bizleri korusun.
Zalimler için yaşasın cehennem.

SIRADAKİ HABER