Seccadelerinizi Bilenler'den Alın

...

Seccadelerinizi Bilenler'den Alın

Müslümanların ibadetlerinde namaz kılarken kullandığı seccadeler, birbirinden güzel modelleri ve kumaşları ile mağazalarda bulunuyor. Müslümanların önem verdiği seccadeler artık her yaşta insanlar için tasarlanan modelleri bulunuyor, küçük yaştaki çocuklardan tutunda genç kızlar için tasarlanan renkli modeller ve ya düz sade renkli olanlara kadar birçok farklı tasarımlarda seccade modelleri bulunuyor.

Mevsime Uygun Seccade Modelleri


Birçok farklı modele sahip seccadeler mevsime uygun kumaşları ile de çeşitliliğini koruyor. Kış ayları için kalın kumaştan yapılan genellikle koyu renkler ile tasarlanan modellerin yanında yaz mevsimleri için serin tutacak sıcakta yakmayacak olan açık ve rengârenk renkler ile tasarlanan modeller bulunuyor.

seccade


Seccade modelleri sade bir renk ile sınırlı kalmayıp, üzerlerindeki desenler ile görsel zevkinizi doyuruyor. Çiçek modellerinden tutunda modern çizgili modellere, lale motiflerinden tutunda çeşit çeşit motiflere kadar zengin desen tasarımları ile de seccadelerden gözlerinizi alamayacaksınız.

Hac ve ya umre görevini yapmış kişilerin sevdiklerine dağıtmak için ve ya ihtiyaçları için almak isteyen kişilere birçok yerde toptan satılan seccade yerleri bulunuyor. Bunlar arasından kaliteli ve cebinize en uygun olan yerleri seçmelisiniz. Toptan seccade satılan yerlerden biride Bilenler markasının satış yaptığı yerdir. Bilenler ile istediğiniz seccade modelini toptan alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. http://www.bilenler.com.tr/toptan-seccade-modelleri-ve-fiyatlari  bu site üzerinde bulabileceğiniz seccadeler simli, fermuarlı, kadife, parlak satenli, Osmanlı lüks kabartmalı, pusulalı, tafta, gümüş simli, lale desenli, astarlı, kilim dokumalı gibi birçok farklı çeşitte seccade modeli bulunuyor. 10, 20, 25, 100 adet gibi seccadelerinizi toptan alabilir, ihtiyacınız olan diğer hac malzemelerini de buradan temin edebilirsiniz.

İnternetin verdiği kolaylıkla sizden Bilenler kalitesindeki seccade modellerine ve hac malzemelerine bakmadan araştırma yapmayın. Tesettür giyim içinde birçok kıyafet bulabileceğiniz bu yerde zevkinize uygun modelleri buradan bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2015, 16:19
YORUM EKLE