Kolay film izleme siteleri

...

Kolay film izleme siteleri

Hobbit 3 izle 2014 yılında vizyona giren bu film iki dünya arasındaki yaşam şeklini anlatan destansı fantezi macera filimin son serisi olan Hobbit 3 Hd 720p izle yönetmen Peter Jackson tarafından yönetilmiş ve ünlü oyuncular Martin Freeman, Richard Armitage, Lan McKelllen ve bayan oyuncu Evangeline Lilliydir. Film serisinin son filimi olup izleyiciden şimdiye kadar tam not almış bir film olma özeliğini korumaktadır. Film yönetmenleri ve beyaz perde düşkünü seyircilerden tam not alan bu fantastik filimi bizlerin görüşlerine göre seyretmeye doyulamayacak güzellikte bir film serisidir. Hobbit 3 film izle hem oyuncuları ile hem de görsel efektleri ile şimdiye kadar çevrilmiş en güzel fantastik film olma özelliğine sahip seyredemeye doyulmayan bir filimi olma özelliğindedir. Bizlerden çok güzel notlar alan bu sevimli film sizleri için evinizde aileniz ile birlikte rahatlıkla seyredebileceğiniz bir film olma özelliğini korumaktadır. Bizler sizlere tavsiye ettiğimiz bu filimi izlerken bizlerde sizlere iyi seyirleri dilemek istiyoruz.     

İlk serisi 2002 yılında çekilen Buz Devri 5 izle, 3D animasyon bir filimdir. Çocukların ilgisini çektiği kadar sinemasever büyüklerinde ilgisi çeken bu filimi harcanan bütçesine karşılık kırdığı hâsılat rekoru ile dünyada hâsılat rekorlarında en üst sıralara oturmuştur. Yönetmenliğini Chris Wedgenin ve Carlos Saldanhanı yaptığı bu filimi hala sinema gündemlerinde önemli bir yer tutmakta ve hala popüler olmaya devam etmektedir. Senaristliğini Michael Berg. Michael J. Wilson, Peter Ackerman. Oyuncular ( seslendiren ) Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary, Tara Strong dur. Buz Devri full izle film izlenmeye piyasaya çıktıktan sonra iki ödül birden almış ve hala izleyici rekorları kırmaya devam etmiştir. Çocuklarınızın ve sizin severek izleyeceğiniz bir başyapıt olan bu güzel fillim izlemediyseniz hala bizce hemen oturun ve izlemeye başlayın. Benimde en çok sevdiğim çizgi filmlerden bir olmuş bu güzel animasyon Buz devri 5 yerli film izle, şimdilik serinin sonu gibi gözükse de sinemaseverler bu serinin hiç bitmesini istemiyor gibi görünüyorlar. Sizlerde bu güzel filimi hemen izleyebilir güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

Hobbit 2 izle ilk serisinden sonra hemen arkasından çekilen bu güzel fantastik film ilk filimin devamı konumunda olup film kaldığı yerden devam etmektedir. Cücelerin hayatının anlatıldığı bu bölümde filimin yapımcısı sizleri gene yer altı dünyasının gizemli yasak bölgelerine doğru alıp götürmekte ve sizlere bu gizlemi dünyanın kapıların açmaktadır. Hâsılat rekorları kıran bu film birinci film kadar etkileyici büyüleyici görsel efektlerle dolu olup ödüle laik görülmüş ve ilk filmi sosyal medyada “yüksek kare hızı “ismiyle tanıtılmış ve yeni bir teknoloji uygulanmıştır. Aslında bu filimin romanı 1937 yılında yazılmış senaristler tarafından günümüze uyarlanmıştır. Yönetmenliğini yine Peter Jakson üstlenmiş ve ortaya bu kadar güzel bir film serisi çıkmıştır. Hobbit 2 full izle sinemalar da seyircisi ile buluştuğu zaman ilk filmi kadar ilgi çekmiş filimin seyircisi bu güzel filmi zevk ile izlemişlerdir. Filim dünyasında unutulmaz filimler listesine girmeyi hak kazanmış bu film bizlerden de tam puan alarak siz sevgili sinemaseverlere seyredebilinecek güzellikte bir film olduğu için tavsiye edilmiştir. Hobbit2 Hd 720p izle sizlerde kendi film koleksiyonunuza bu filimi ekleyebilir ve zamanın en güzel film olarak kendi listenize alabilirsiniz. Sinema eleştirmenleri filime hem görselliği yüzünden hem de konusun akıcılığı yüzünden tam puan vermişler ve sizlerin beğenisine sunmuşlardır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 10:09
YORUM EKLE