Hiç Aklınıza Gelmeyecek Bir İngilizce Deneyimi

İngilizce bilmeyen kalmayacak...

Hiç Aklınıza Gelmeyecek Bir İngilizce Deneyimi

Yaz ayının yaklaşmasıyla beraber eğitimi değerlendirmek isteyen anneler çocuklarını yabancı eğitim kurslarına vermektedir. Bu bakımdan dolayı kampanya yapan bazı kurumsal firmalar arasında rekabet ortamı oluşmuştur. Fiyatların yüksek ve anormal yükselmeleri olması insanların eğitimi almaları konusunda tedirgin yaklaşımlar olmaktadır. Firmamız sizlere günde 30 dakika zaman ayırmanız suretiyle internet ortamında kaliteli olarak ingilizce eğitimi konusunda yardımcı olmaktadır. Dünyamız üzerinde yaşamakta olan milyarlarca insan farklı din, dil ve ülkelerde yaşamaktadırlar. Geçerli bir dil kabul edilen İngilizce, her insan tarafından mutlaka bilinmesi gereken bir konuma gelmiştir.

Ülkemizde sadece Türkçe dili konuşulmaktadır. Fakat ülkemizde yaşayan farklı toplumlar olarak kürt, laz, çerkez gibi dillerde olmakta ve bunlarda yabancı dil konumunda yerini almışlardır. Türkçe dili diğer ülkelerde fazla tercih edilmeyen ve konuşulmayan bir dil olarak görülmektedir. Bu bakımdan dolayı dünyaca ortak bir dil kabul edilen İngilizce her türlü konularda işimize yarayacaktır. Konusunda uzman olan Amerika’dan özel olarak getirmiş olduğumuz hocalarımızdan tarafında sizlere zaman ve mekan farketmeksizin eğitimler vermekteyiz. Her gün günde 10, 20 veya 30 dakikalık eğitimler alabilir ve sizde İngilizce öğrenme konusunda ilk adımı atmış olursunuz. Birebir hocalarımız ile yapmış olduğunuz görüşmeler ile beraber hem öğrendiklerinizi uygulayacak hem de konuşma sürecinizi etkili bir hale getirmiş olacaksınız. Birçok kurumsal firma tarafından test edildiği ve uygulandığı bu sistem sayesinde artık ingilizce konuşma kursu ile öğrenmeniz çok kolay olacaktır. İletişim gücü olarak bu dil sayesinde sizlerde hem bilgi kazanmakla beraber ülkemize gelen turistlere rehberlik yaparak para kazanabileceksiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz uygun ödeme koşulları ve kredi kartı imkanlarımız sayesinde yüksek ücretler ödemekten kurtulacaksınız. İngilizce konuşma konusunda kendinizi geliştirmekte olduğunuzun farkına varabilecek ve bunda mutlu olacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 22:45

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER