Arkadaşlık sitelerinde arkadaş edinmek için neler yapmalıyım

...

Arkadaşlık sitelerinde arkadaş edinmek için neler yapmalıyım

Son yüz yılda pek çok insan artık internet kullanmaktadır.  Çoğu işimizi internet üstünden kolayca halletmekteyiz. İşlerimiz arasında yeni bireylerle tanışmak ve kafamız dağıtmak adına onlarla hoşça sohbet etmek için arkadaşlık sitelerini kullanabiliriz. Çoğu birey arkadaşlık ilişkilerine aileleri kadar önem vermektedir. Bunun için yapılabilecek en kolay yöntem internet üzerinden arkadaşlık sitelerinde kendilerine en uygun arkadaşlarını bulmaktır.

İlk olarak, kendimizi yansıtan yapmacık olmayan bir profil fotoğrafı seçmeliyiz. Mesleğimizi, yaşımızı, medeni durumumuzu, yaşadığımız yeri gerçek ve açık bir şekilde belirtmeliyiz. Ortak noktalarımız olan kişiliğimize en uygun kişilerle sohbet etmeliyiz. Bu sohbete başlarken cesaretli ve kendimizden emin bir şekilde konuşmaya başlamalıyız. Kendine güvenen bireyler her zaman bir adım öndedir. Yalnız bu konuşmaya başlarken karşı tarafın sizi yanlış anlamasına izin vermemeliyiz.

Siberalem.com İstanbul Arkadaşlık Sitesi

Ne çok samimi, ne de çok soğuk olmalıyız. İlk defa konuşmaya başladığınız kişiyi daha tanımadığınız için ne kadar güvenilir olduğunu bilemezsiniz. Bu yüzden önce karşı tarafı gözlemleyip tanımaya çalışmalı daha sonrasında ise kendimizi tanıtmalıyız. Böylelikle sohbet ilerlemiş olacağı için daha rahat ve samimi olabilirsiniz.

Sabırlı olunmalı ve karşı tarafa onun hoşlanacağı bir dilde güzel sözler söylenmeli. Bu taktik her zaman işe yarayacaktır. Asla yapmacık olunmamalı, kendimizi olduğumuz gibi göstermeliyiz. Bu ileride gelişecek arkadaşlığınız için güven temin eder. Böylelikle yeni arkadaşlara ve sohbetlere yelken açacaksınız.

Siberalem Arkadaşlık Sitesi tanıtıcı yazısıdır.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 18:53

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER