Furkan Vakfı destekçisi, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na “Zulme sessiz kalmadınız” diyerek teşekkür etti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na, Adana’da esnaf ziyareti sırasında, Alparslan Kuytul'un kurucusu olduğu Furkan Vakfı'nın destekçisi ile konuştu.

Furkan Vakfı destekçisi, Davutoğlu’na Furkan Vakfı üyelerine yönelik polis saldırısına tepki gösterdiği için teşekkür etti. Furkancı Davutoğlu’na, “Zulme sessiz kalmadınız” dedi.

ERDOĞAN'A TEPKİ GÖSTERDİ

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösteren Furkancı, “Cumhurbaşkanını Kınıyoruz” diye konuştu.

Gözden kaçırmayın

Arınç: Seçimi tam gününde yapmak Allah’ın emri değil, erkene alınabilir Arınç: Seçimi tam gününde yapmak Allah’ın emri değil, erkene alınabilir

Furkancı şunları söyledi:

“Ceyhanlı Furkan gönüllüleri adına size çok teşekkür ediyorum. Zulme sessiz kalmadınız. Allah razı olsun kendisinden. Bu kadar gündem olmasına rağmen Cumhurbaşkanından herhangi bir açıklama gelmedi. Bu konuda sessiz kalmasından dolayı Cumhurbaşkanını kınıyoruz. Memlekette bu kadar zulüm var. Bunlara neden sessiz kalıyor. Belli ki memleket bir takım karanlık güçlerin eline geçmiş. MHP maalesef bütün bu teşkilatı ele geçirmiş, onların eliyle zulüm ediliyor. Bunlara sessiz kalmadınız Allah razı olsun. Teşekkür ediyoruz.”