Sevimli dostlarımızın hayat boyunca sağlıklı kalmaları, özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaları adına tasarlanan veteriner mamaları, bugün pek çok kedi ve köpeğin yaşam kalitesini artırmaya yardım ediyor.

Standart mamalardan farklı bir üretime ve içeriğe sahip olan veteriner mamaları, belirli hastalıklara ve hassasiyetlere sahip olan kedi ve köpekler için özel olarak hazırlanıyor. Farklı formülleri sayesinde dostlarınızın sağlığını korurken aynı zamanda en verimli kaloriyi almalarını sağlayan bu mamalar, kilo kontrolünden sistite, damar ve kalp sağlığına kadar pek çok hastalık için özel olarak formülize ediliyor.

kedi-mamasi

Veteriner Mamalarında Kalite Çok Önemli

Kedi ve köpekler için geliştirilen Profpetmama.com veteriner mamaları istenen etkiyi sağlaması için mutlaka kaliteli şekilde üretilmesi, uzmanlar tarafından formülize edilmesi gerekmekte. Standart mamalara kıyasla çok daha özenli bir üretim gerektiren bu ürünlerin protein ve kalori dengesini en iyi şekilde sağlaması gerekiyor.

kedi-2-1

Alanında uzman veterinerler tarafından üretilen Kis Kis, Pro Vet ve Kennels’ Favourite gibi markalar, kedi ve köpeklerinizin en iyi şekilde besleneceğinin garantisini veriyor. Uzman veterinerler tarafından formülize edilen, insan tüketimine uygun, GDO içermeyen proteinler ile üretilen mamalar, dostlarınızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyor.

Avrupa’nın önde gelen veteriner mamaları, Profpetmama güvencesi ile dostlarınıza destek olmaya hazır. Kedi ve köpek mamalarında zengin ürün seçenekleriyle hayvanseverlerle buluşan Profpetmama, Avrupa Birliği standartlarında üretilen mamalar ile memnuniyetinizi garanti ediyor.

Her Canlının Beslenme İhtiyacı Farklı

Özellikle farklı hastalıklara sahip kedi ve köpeklerin mutlaka kendileri için uygun mama ile beslenmesi çok önemli. Profpetmama’nın zengin ürün portföyünde, pek çok farklı özel hassasiyet için üretilmiş olan çok sayıda mama sizi bekliyor olacak.

Kedi ve köpeklerinizi en iyi şekilde beslemenizi, dostlarınızın mutlu bir ömür geçirmesini sağlayan bu mamalar, 24 saatte kargo ile Türkiye’nin her yerine ulaştırılıyor.