Çorlu Tren Kazası'nda oğlunu kaybeden Mısra Öz, koronavirüs yoğun bakımdaki tedavisinin ardından normal odaya alındı. Öz, "Çok zor günler geçirdim. Ama toparlanacağım. Mücadelemi sürdüren herkesle gurur duydum" ifadelerini kullandı.

Çorlu Tren Kazası'nda oğlu Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz Sel, koronavirüs tedavisi sürerken solunum sıkıntısı nedeniyle 17 Nisan’da yoğun bakıma alınmıştı. Öz, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından normal odaya alındı.

TELE1’e konuşan Mısra Öz, mücadelesini sürdürenlere teşekkür ederek, "Önemsenmesi gereken bir hastalık. Genç, yaşlı hiç bakmıyor. Büyük tahribatlar verebiliyor. Bu sefer de yendik. Bunun da üstesinden geldim. Gerçekten herkesin inanılmaz dikkat etmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Öz, şunları söyledi: "Bu işin şakası yok. Çok zor günler geçirdim. Ama toparlanacağım. Mücadelemi sürdüren herkesle gurur duydum. Herkese çok teşekkür ederim.”

Sosyal medyadan açıklamada bulunan Öz, Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Beni Türk hekimlerine emanet ediniz' sözünü hatırlatıp sağlık emekçilerine teşekkür ederken, ''Dayanışmanın insana verdiği omuz ile gücüne güç verdiğine bir kez daha şahit oldum'' ifadesini kullandı.