Uraz Kaygılaroğlu, katıldığı bir programda anlattığı hikâyenin çalıntı olduğu iddialarıyla gündeme gelen Kadir Doğulu'yu tiye aldı.

Oyuncu Kadir Doğulu ile oyuncu Neslihan Atagül, O Ses Yılbaşı programına katıldı. Programda Doğulu, eşi Atagül'le başından geçen bir olayı anlattı.

Sosyal medya kullanıcıları, Doğulu'nun anlattığı hikâyenin daha önce Twitter'da paylaşıldığını ve oyuncunun hikâyesinin oradan çalıntı olduğunu iddia etti.

Doğulu, başından geçen olayı şöyle anlatmıştı:

“Biz bir gün tartıştık, sanıyorlar ki biz hiç tartışmıyoruz. Biz o kadar büyük tartıştık ki ben vurdum kapıyı çıktım. İşlerimi halletim. Geldim eve, koltukta uyuyakalmış. Hayatta bırakmam onu koltukta. Kucaklarım götürürüm beraber yatacağımız yere. O gün yapmadım. Çünkü kızgındım. Yapmadım gittim yatak odasına yattım. Sabah oldu. O da kızgındı. Dedim ki ara mı versek. O da tamam verelim dedi. Birkaç saat geçti Tam dışarı çıkacağım boynumdan öptü. Konuştuk, dün gece eve geldiğini fark ettim dedi. Çok bekledim beni almanı. Ben de dedim çok bekledim aç mısın diye kalkıp bana sormanı. Bizim miladımız oldu. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor.”

Basit bir Twitter aramasıyla, hikâyenin ilk olarak 7 aralık 2022'de aile danışmanı Adem Güneş tarafından paylaşıldığı görüldü.