Ünlü sanatçı Tarkan, iktidara yakın isimler ve medya organları tarafından sistematik olarak hedef alınmaya başlanan AHBAP Derneği ve kurucusu Haluk Levent'e destek verdi.

"AFAD da bizim AHBAP da" diyen Tarkan, Levent'e "Yanındayım" dedi.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6’lık depremler, Türkiye’yi derinden sarstı. Şu ana kadarki can kaybı sayısı, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamını yitiren yurttaşların sayısını bile geçti.

Bu süreçte, AFAD ekiplerinin koordine olamadığı ve bazı bölgelere yardımların ya hiç gidemediği ya da geç gittiği eleştirileri de gündem oldu.

LEVENT VE EKİBİNE SALDIRILAR BAŞLADI

Depremin ilk anlarından bu yana, sanatçı ve AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent de ekibiyle depremzedelerin yardımı için seferber oldu.

Şahan Gökbakar, Muharrem İnce’yi bilmeceyle tarif etti Şahan Gökbakar, Muharrem İnce’yi bilmeceyle tarif etti

Yıkımın hafifletilmesi ve depremzedelere yardımın daha hızlı ulaştırılması için kampanya başlatan Levent’e iktidara yakın kesim tarafından ise saldırılar başladı.

TARKAN’DAN DESTEK

Son olarak ünlü sanatçı Tarkan, saldırıların odağında olan Haluk Levent ve ekibine destek verdi. Sosyal medyadan Haluk Levent’i etiketleyerek bir paylaşımda bulunan Tarkan, “AFAD da bizim AHBAP da! Yanındayım” dedi.