Sergen Yalçın, imamı otobüsten kovdu

Takımı Gaziantepspor'un İnegölspor'a yenilmesi sonrası gergin olan Yalçın, emekli imamla ilginç bir diyalog yaşadı…

Sergen Yalçın, imamı otobüsten kovdu

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçında İnegölspor, Gaziantepspor'u 3-2 yenerek kupadan eledi. Maçın ardından oldukça gergin olan Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, isim babası olduğunu söyleyen emekli bir imamla ilginç bir diyalog yaşadı.

İnegöl İlçe Stadı dışında Sergen Yalçın'ın çıkmasını bekleyen emekli imam Seyit Ahmet Koçyiğit, Yalçın'ın ismini kendisinin koyduğunu ve kulağına ezan okuduğunu söyleyerek ünlü teknik adamla görüşmek istedi. Sergen Yalçın ise moralinin bozuk olduğunu belirterek yaşlı adamı uzaklaştırdı. Yalçın'ın ardından otobüse binmek isteyen Koçyiğit, Yalçın tarafından otobüsten indirildi.

Bunun üzerine ünlü teknik adama tepki gösteren Seyit Ahmet Koçyiğit, "Babama selam götürürüm, kafam yerimde değil diyor. Kulağına ezanı ben okudum. Ahmet hoca derlerdi bana. Anne babası bilir. Sergen 14 yaşındaydı beni götürdüler. O zaman en son gördüm. Doğduğunda ben oradaydım. Sergen ismini ben koydum. Babasıyla birlikte top oynuyorduk. Konuşmuyor işte neden konuşmuyorsa. Gaziantepspor'u ben yendim ve kupadan eledim sanki. Babası iyi tanır, ailesi iyi tanır beni. Hatta geçen sene bir akşam kaldım. Kafam yerinde değil diyor, in aşağı diyor. Ben İnegöllü değilim dedim 'yendiler bizi' demesin diye. Ama dinlemedi" dedi. (Cumhuriyet)

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2013, 10:30

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER