Yıldırım’dan HDP ve CHP’ye suçlama: Diğer ittifak içinde maskeli adaylar var

Yıldırım, yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu

Yıldırım’dan HDP ve CHP’ye suçlama: Diğer ittifak içinde maskeli adaylar var

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Erzincanlılar Kalkınma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi.

Yıldırım, "Diğer ittifak içinde maskeli adaylar var. Maskeyi kaldırınca HDP gözüküyor, kapatınca CHP gözüküyor" dedi.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Yıldırım, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere değinerek, "24 Haziran'da milletimizin ortaya koyduğu kararlı duruş 31 Mart'ta da aynen devam edecek. Buradaki hemşerilerimizden daha fazlası İstanbul'da var. Eş, dost, akraba herkese selam salın beni de unutmasınlar. 18 Şubat'tan itibaren halen devam etmekte olduğum Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı görevini tamamlamış olacağım, erken terhisten tamamlıyoruz, ver elini İstanbul. Her seçim yeni bir heyecan, yeni umutları da beraberinde getirir" ifadelerini kullandı.

‘MASKELİ ADAYLAR VAR’

"Diğer ittifak içinde maskeli adaylar var. Maskeyi kaldırınca HDP gözüküyor, kapatınca CHP gözüküyor" diyen Yıldırım, "Hiç kimse hayal görmesin, milletimiz bunu yemez. Bundan sonra da milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz. 1 Nisan'da sonuç alırsak İstanbullular bizi, Ankara'da Özhaseki başkanımızı iş başına getirirse o zaman durmak yok yola devam" açıklamasını yaptı. Ekonomiye yönelik mesajlar da veren Yıldırım, konuşmasını şöyle sonlandırdı:

‘EKONOMİDEKİ BULUTLAR DAĞILACAK’

"Hiç merak etmeyin, bugün kafa karıştırmaya çalışanlar var, sorunlarımız olduğunu biliyoruz ama çözümünün de olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki birkaç ay içinde ekonomideki bulutlar dağılacak ve ülkemiz aydınlık yarınlara kararlı bir şekilde gidecek. Geçmişte de Türkiye'yi bu yolla sınamaya kalktılar ve her seferinde bu işlerin üstesinden geldik. Yollar, altyapı, sağlık, eğitim tamam şimdi üstyapıya bakıyoruz. Bundan sonra bütün gücümüzü vatandaşlarımızın beklentilerini daha fazla karşılamak için kullanacağız."

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 15:28

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahbender yıldız
Şahbender yıldız - 2 yıl Önce

Kendi durumunda bahs etsin kendi kuklalığından bahs etsin

Adallet
Adallet - 2 yıl Önce

Kurtler sayesinde adam olanlar kurtleri kopek yerine koymayan alcaklar size boy veren kurtler bin dafa kopekligi hak ediyor

Ali Coşkun
Ali Coşkun - 2 yıl Önce

akp ye oy yok yok yok

SIRADAKİ HABER