Tuğluk'tan Akdoğan'a yanıt: 'Nankör'lük yapmaya (direniş) devam edeceğiz!

Aysel Tuğluk, askere taş attığı için kendisini 'nankörlükle' itham eden Yalçın Akdoğan'a sordu: Aynı tabaktan yemek mi yedik?

Tuğluk'tan Akdoğan'a yanıt: 'Nankör'lük yapmaya (direniş) devam edeceğiz!

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Aysel Tuğluk'un sınırda halka saldırdığı için asker ve polise taş atarken çekilen fotoğrafı üzerine 'Bu büyük nankörlük' dedi. Tuğluk'un yanıtı ise gecikmedi: ''Aynı tabaktan yemek mi yedik? Aynı partide yol arkadaşlığı mı yaptık? Niye nankör?''

‘BU BÜYÜK NANKÖRLÜK’

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Bağımsız Mileltvekili Aysel Tuğluk’un taş atarken görüldüğü fotoğrafla ilgili şöyle dedi:

“Siz 140 bin Kürdü kabul etmişsiniz, birileri gerilim üretiyor. Eski Türkiye manzarasıdır, bir eski milletvekilinin taş atması. Bu nasıl bir nankörlüktür. Karşıdaki insanı bağrına basan Mehmetçiği siz öbür tarafta taşlayacaksınız, bu çok büyük bir nankörlüktür. Siyasetçi taş atar mı?”

‘NANKÖRLÜK’ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Tuğluk, Twitter hesabından Akdoğan’a şu yanıtı verdi:

“Aynı tabaktan yemek mi yedik? Aynı partide yol arkadaşlığı mı yaptık? Niye nankör? Çözüm süreci ‘sus, konuşma, eylem yapma’ süreci değildir. Müzakere aşamasına geçilmediği sürece Sayın Akdoğan bilsin ki, ‘nankör’lük yapmaya (direniş) devam edeceğiz!

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 08:58
YORUM EKLE