Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na: Açık açık söylüyorum, sen bittin

Soylu, Trabzon'un Ortahisar ilçesinde AKP 2'nci Olağan Kongresi'nde konuştu

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na: Açık açık söylüyorum, sen bittin

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Seni asmayacağım, rezil edeceğim" ifadesine "tepki" gösterdi. Soylu,  "Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi ipin de çürüktür. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum, sen bittin" ifadesini kullandı. 

Sputnik'te yer alan habere göre Soylu, Trabzon'un Ortahisar ilçesinde AKP 2'nci Olağan Kongresi'ne katıldı.

Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesi ve yakınlarının yurt dışında hesabının bulunduğuna yönelik iddiasına tepki gösteren Soylu, şunları söyledi:

"Türkiye'nin siyasi istikrarına nerede bir saldırı ve ihanet varsa biz bu siyaset bezirgânının savunmasını görüyoruz. Vekilleri terörün cenazesindeyken, kendisi terörle iltisaklı olduğu için hapse attığımız kişileri hapiste ziyaret eder. Girdiği her seçimde milletten tokat yiyen bu zat belli ki akıllanmamış. Bu siyasi düzenbaz dün ak dediğine ertesi gün kara diyen zat. 2 haftadır eline tutuşturulmuş paçavralarla şov yapmaktadır. 'Açıklayacağım, büyük kıyamet kopacak, rezil olacaklar' dedi. Kendisi rezil oldu. Bütün Türkiye gördü ki bu siyasi sahtekâr, yalanlarının ve iftiralarının üzerinden Türkiye'de başka bir oyuna soyunmuş. Şimdi konu mahkemeye intikal etti. Sonra hızını alamadı kurumları, hepimizi de asmakla tehdit etti. Dün de şahsıma bir laf etmiş. Demiş ki, 'Seni asmayacağım da rezil edeceğim.' Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi ipin de çürüktür. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum, sen bittin."

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 12:13

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adallet
Adallet - 3 yıl Önce

Soysuz efendi aynaya bak sen ne kadar kirli donek iki yuzlu minafik yutupta recebe hakaretler gulene ovguler recep seni kspisinin finosu yapti sen kadar sevyesiz doneksin

SIRADAKİ HABER