Pelikancıların hedef aldığı İbrahim Kalın sabır diledi

Pelikan grubuna yakın bir hesap tarafından hedef gösterilen Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cuma mesajında 'sabır' diledi

Pelikancıların hedef aldığı İbrahim Kalın sabır diledi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Pelikan grubuna ait olduğu iddia edilen bir hesaptan paylaşılan videodan sonra sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Kalın mesajında, “Mevla hepimize musibet karşısında metanet, husumet karşısında mağfiret, cehalet karşısında marifet, fitne ve fesat karşısında uhuvvet, belalar karşısında sabır ve hikmet nasip etsin. Kötülerin şenaetinden korusun, iyilerin safından ayırmasın. Cumamız mübarek olsun” dedi.

Sosyal medyada AKP’ye destek veren bir hesaptan paylaşılan bir videoda, muhalefetin neden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’a göre daha fazla hedef aldığı sorgulanmış, Altun’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daha sadık olduğu için muhalefet tarafından eleştirildiği ifade edilmişti. Kalın’ın paylaştığı mesaj bu videoya dönük bir tepki mi sorusuna yol açtı.

Kaynak: Gazete Duvar 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 20:35

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER