MHP'den Erdoğan'a Atatürklü yanıt

Başbakan ‘Aile, çoluk çocuk nedir bilmez’ demişti…

MHP'den Erdoğan'a Atatürklü yanıt

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın, "MHP'nin başındaki zat, aile, çoluk çocuk nedir bilmez" sözlerine MHP'den sert yanıt geldi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman tarafından yapılan yazılı açıklamada “Sizin zihniyetinize göre; Türkiye Cumhuriyetini gençliğe emanet eden ve her bir Türk gencini evlat hükmünde gören Mustafa Kemal Atatürk de mi soyca evladı yok diye insan sevgisinden mahrumdur” denildi.

Ataman, yazılı açıklamasında özetle şunları vurguladı:

“GENEL BAŞKANIMIZIN ZEKATI YETER”

Başbakan yine pervasızca MHP’ye saldırmaktadır. Daha önceki tavsiyelerimizi yerine getirmediği için şizofren nöbetleri devam eden Başbakan MHP korkusuyla ağzından çıkanın ne olduğunu bilmemektedir. Sayın Genel Başkanımız için ‘çoluk çocuk nedir bilmez’ diyen Başbakan’a hatırlatmak isterim ki; Sayın Genel Başkanımızın insan sevgisinin zekâtı, başta şahsınız olmak üzere zihniyetinizdekilerin tamamına yeter de artar bile. Anlaşılan odur ki yolsuzluk bataklığına saplanan mahdumunuzu feda edemiyor ve bu saikle Sayın Genel Başkanımıza çamur atıyorsunuz. Yıllardır onun ikliminin evladı olan, her bir ülkücü genci gözü gibi koruyan, okutan ve kariyer yaptıran, bu ülkeye silahla değil kalem ve kelâmla hizmet edileceğini öğreten bilge lider Devlet Bahçeli ’dir.

'ATATÜRK DE Mİ MAHRUM?'

Sizin zihniyetinize göre; Türkiye Cumhuriyetini gençliğe emanet eden ve her bir Türk gencini evlat hükmünde gören Mustafa Kemal Atatürk de mi soyca evladı yok diye insan sevgisinden mahrumdur? Başbakan, Genel Başkanımız için ‘Yok kulağımdan tutup alıp getirecekmiş, diyor.” demektedir. Korkusunun nedeni anladığımız kadarıyla tam olarak hesap vermek, kulağından tutulup adalet önüne çıkarılacağı günü tahayyül etmektir. Sayın Başbakan bırakın kulağınızdan tutmayı hele bir bu millet sandıkta sizi oradan indirsin yakanızdan tutup, ayakkabı kutularından çıkan milyonlar başta olmak üzere, çocuğunuzun gemiciklerini, vakfına akıtılan millet malını tek tek soracaktır.

“UYKULARI KAÇIYOR”

‘Paralel yapı MHP’yi esir aldı’ derken buna kendi bile inanmamakta her gün kendisine ait yeni bir ses kaydı internete düşmektedir. Bunun önünü alamayacağını anladığından interneti kontrol altına almak amacıyla alel acele meclisten bir kanun çıkarmıştır. Her an internete yeni bir ses kaydı ya da görüntü düşecek endişesiyle uykuları kaçmaktadır. Tayyip Erdoğan insanları Allah ile aldatırken, şeytan Müslümanları Tayyip Erdoğan ile aldatmıştır. Şeytanın tüm hilesi besmeleyi duyana kadardır. Millet besmeleyi Milliyetçi Hareket ile çekmiş, Allah ile aldatanları en kısa sürede başında def edecektir.”

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 04:02

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER