Mansur Yavaş: Cevabını seçmen verecek

Yavaş, seçim sonuçlarını CHP Genel Merkezi'nde takip edeceğini bildirdi

Mansur Yavaş: Cevabını seçmen verecek

Millet İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı CHP'li Mansur yavaş, oyunu Ankara Çankaya'da bulunan Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nde kullandı.

Yavaş, "İnşallah güzel bir sonuç çıkacak" dedi.

Millet İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı CHP'li Mansur Yavaş, eşi Nursen, kızı Armağan Yavaş ile birlikte Çukurambar Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'ne geldi.

4297 numaralı sandıkta oyunu kullanan Mansur Yavaş, "Bugün oyumuzu kullandık. Bizim büyük Ankara ailemize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel bir sonuç çıkacak. Seçmenin iradesi en büyük iradedir. Onun dışında konuşulan her şey boştur. En düzeysiz seçim olduğunu söyleyebilirim. Proje konuşmak yerine istemediğimiz şeyler konuştuk. Bunun en güzel cevabını sandıkta seçmen verecektir" dedi.

Yavaş, seçim sonuçlarını CHP Genel Merkezi'nde takip edeceğini bildirdi.

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
TANRININ YARGILANMASI BİR ŞEYTAN OYUNUDUR
TANRININ YARGILANMASI BİR ŞEYTAN OYUNUDUR - 1 yıl Önce

Doğruda eğer tayyip yine bir ETRİKALAR ÇEVİRMEDİYSE (( YSK )) BUNAK BAŞKANI İLE . Emeklerin boşa çıkmasın aslında kazanan hep iyi güzel temiz insanlar ama TANRILARIN yargılanması bir ŞEYTAN OYUNUDUR ŞEYTANDA tayyip in taa kendisidir yolun açık olsun İFTİRALARA uğramış ŞEREFLİ GÜZEL İYİ KALPLİ İNSAN

SIRADAKİ HABER