Mahmut Memduh Uyan'dan HDP'ye destek

Devrimci Yol liderlerinden Uyan ve arkadaşları HDP'ye destek vereceklerini açıkladı

Mahmut Memduh Uyan'dan HDP'ye destek

Devrimci Yol hareketinin liderlerinden ve eski ÖDP Parti Meclisi üyelerinden Mahmut Memduh Uyan ile beraberindeki Toplumsal Dayanışma Grubu üyeleri, HDP genel merkez binasını ziyaret ederek, dayanışma duygularını paylaştı.

DİHA'nın haberine göre Uyan ve beraberindekiler, HDP Eşgenel Başkan Yardımcısı Ayhan Bilgen ile HDP MYK üyesi Alp Altınörs tarafından karşılandı.

Uyan ve beraberindeki heyet, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde HDP'nin çalışmalarına bütün olanakları ile destek olacaklarını belirterek, dayanışma ve başarı duygularını iletti.

Ayhan Bilgen ise ziyaretin kendileri açısından oldukça önemli olduğunu, moral ve güç verdiğini söyleyerek, ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

HDP MYK üyesi Altınörs ise ziyaretin tarihi ve sembolik önemine vurgu yaparak gerek Memduh Uyan gerekse de Toplumsal Dayanışma grubu gibi bir heyetin ziyaretinin çok anlamlı olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 22:38

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abulı
Abulı - 5 yıl Önce

m.uyan ödp parti̇ mecli̇si̇ üyesi̇ deği̇l....başkalarının yaptığı haber adı altında algı operasyonları gibi haberler yakışmıyor..
selamlar

Toprak Sahin
Toprak Sahin - 5 yıl Önce

eski ödp parti meclis üyesi yaziyor...

mahir gültekin
mahir gültekin - 5 yıl Önce

Abulı
M.Uyan için zaten eski ÖDP parti meclis üyesi diye bahsediliyor açıklamayı dikkatli okumadığın belli dikkatli okusaydın bu yorumu yazmazdın lütfen okuduklarını tekrar tekrar oku

SIRADAKİ HABER