'Kılıçdaroğlu'nun ifadesine başvurulacak'

'Kılıçdaroğlu tapeleri sızmadan önce biliyordu'

'Kılıçdaroğlu'nun ifadesine başvurulacak'

Enerji Bakanı Taner Yıldız tapeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sızmadan önce bildiğini iddia etti. Yıldız, "Onun da ifadesine mutlaka başvurulacaktır" dedi.

Enerji Bakanı Taner Yıldız, katıldığı bir programda Suriye tapeleri ile ilgili olarak ilginç sözler söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun tapeleri sızmadan önce bildiğini iddia eden Yıldız, ''Onun da ifadesine mutlaka başvurulacaktır'' dedi.

Taner Yıldız, programda şunları söyledi: "Partilerin bu seçim arenasında birbirinin lehine, aleyhine konuştukları bütün ortamlardan daha bağımsız, bütün konuşmalardan daha bağımsız, yalnızca bir partinin güveni, güvensizliği değil, devletin güvenliği ile alakalı, devletin ulusal güvenliği ile alakalı bir konu açılmıştır. Ve bununla alakalı bütün partilerin yekvücut olması lazım. Hangi yapı bunu dinlediyse ki bunlar ortaya çıkartılacak, onun karşısında bir devlet dili oluşturulması lazım.  Bir sorumuz daha var tabi. Sayın Kılıçdaroğlu bunu biliyordu. Kimler getirdi onu, nasıl getirdi? Mutlaka kendilerini tanıyor. Onun da ifadesine mutlaka başvurulacaktır."

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2014, 08:39
YORUM EKLE