Kılıçdaroğlu'ndan emekli amirallerin bildirisine ilk yorum

"Bu sahte gündemler tutmaz"

Kılıçdaroğlu'ndan emekli amirallerin bildirisine ilk yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 104 emekli amiralin yayımladığı Montrö bildirisine ilişkin ilk açıklamasını Twitter hesabı üzerinden yaptı.

"Bu sahte gündemler tutmaz" diyen Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı etiketlediği paylaşımında, "Halkımızın tek gerçek gündemi sofrasıdır. Büyük ve ünlü Ekonomist Recep Tayyip Erdoğan yarattığın ekonomik yıkım ile seni yüzleştireceğim. Geleceğini kararttığın gençlerimizin hikayelerini buradan paylaşacağım" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Emekli amiraller, "Tekkedeki amiral", "Montrö'nün tartışmaya açılması”, "Atatürk ilke ve devrimleri" konularında dün bir bildiri yayımlamıştı. 

AKP’li ve Saray’dan birçok ismin “Darbe bildirisi” benzetmesinde bulunması üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından amirallerin bildirisi hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 11:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 hafta Önce

Maalesef sofra boş kalmış hanım ekmek tandırda yaptığı zaman bir ve ya 2 tane ekmek çoçuklarımda çalıp yorganların arasına saklıyorum dışarıya çıkınca ceketimin cebinine 1 parça ekmek bir soğan koyuk gizli bir yere gidip yitiyorum karnımı böyle doyuruyorum iyiki evde kedi var hanım ekmek kalmamış dediğinde kedi çalıp yemiş yoksa. Hanım çocuklar bilse ekmek çalıp yediğimi ailem beni sokağa atarlar yuvam yıkılır

kraldan çok kralcılık
kraldan çok kralcılık - 1 hafta Önce

şimdi ideolojiyi şahısları bir kenara bırakalım ne var erdoğandan çok erdoğancılar var yani atatürkten çok atatürkçüler olduğu gibi ikisininde arasında fark var mı yok. neden yapıyorlar bunları hatta toplumu felakete sürüklemekten çekinmek geri bile durmadan.koltuk sıcak rant tatlı milyonlarca yurttaş çalışır vergi verir bunlr bir maaş yetmez 4-5 maaş alacak kadar yüzsüz bütün ihaleler kendilerine bağlı şirketlerin olacak kadar benciller o yüzden.

bizden kaçmaz.
bizden kaçmaz. - 1 hafta Önce

tamamen ters algı milletin damarını biliyorlar bu amirallerde kanalistanbul yapılmasına dolaylı yanlış muhalefet ederek destekliyorlar.tamam şimdiye kadar yedik ama kedi her zaman pilav yemez yani.türkiyenin kayıtlı son 30 yılına bakan biri siyaseti çözer içinde olmasına gerek yok bizde içinde falan değiliz bunlar tamamen kişisel görüşler.

SIRADAKİ HABER