İmamoğlu’ndan Erdoğan’a Sisi yanıtı

İmamoğlu, Twitter hesabından Erdoğan’a ve Yıldırım’a seslendi

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a Sisi yanıtı

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, televizyonda tartışma programına çıktıkları sırada AKP’li rakibi Binali Yıldırım’ın ailece çay içme davetinde bulunduğunu hatırlatarak, yeri ve zamanı için haber beklediğini açıkladı.

Twitter hesabından Yıldırım’a seslenen İmamoğlu, “Yayın sonrası Binali Bey çay davetinde bulunmuştu, davetin yeri ve zamanı için hala haber bekliyorum. Seçim günü de dahil her gün olabilir” dedi.

Ekrem İmamoğlu ayrıca Ümraniye’de bir restoranda gazetecilerin soruları yanıtlarken, “Çay davetini bekliyorum, seçim günü de dahil. Seçim günü olmadı mı anlamını yitirir. O zaman ben kendilerini Saraçhane’ye davet edeceğim, çay içmeye” diye konuştu.

ERDOĞAN’A SİSİ YANITI: MİLLETİMİZ İSMİMİ ÇOK İYİ BİLİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Pazar günü Sisi mi diyeceğiz yoksa Binali Yıldırım mı?” sözlerini nasıl değerlendirdiği sorulan İmamoğlu, “Benim adım Ekrem İmamoğlu. Milletimiz ismimi çok iyi biliyor. Türkiye’de Ekrem İmamoğlu’yla Sayın Binali Yıldırım ve diğer adaylarla girilecek bir seçim var. Keşke Sayın Cumhurbaşkanı çok da sahada olmasa, Türkiye’nin önemli sorunlarla ilgilenmeye devam etseler, vakitlerini bu işe ayırmasalar” cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 15:35

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER