HDP’nin Kars adayları ilk projelerini açıkladı

HDP’nin Kars Belediye Belediye Eşbaşkan adayları ilk projelerini açıkladı

HDP’nin Kars adayları ilk projelerini açıkladı

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Kars Belediye Eşbaşkan adayları Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca, Kars’a ilişkin projelerini açıklamaya başladı.

İlk projelerini kısa bir açıklama ile duyuran Eşbaşkan adayları Bilgen ve Alaca, bütün projelerini bir program dahilinde zamana yayarak açıklayacak.

Kars’ın kronik sorunu haline gelen çöp sorununa ilişkin projelerini açıklayan Alaca, “Çöp sorunun çözmek için yer altı konteynır sistemine geçilecek. Her mahalleye geri dönüşüm çöp kutuları konulacak” dedi.

Köstebek yuvasına dönen yol sorununu çözeceklerini ifade eden Bilgen, “Yol sorununu çözemeyen bir şehirde ne turizm gelişir ne de kent hakları yerine gelir. Yollarda asfaltlamayı, kaldırımlarda taş döşemeyi ve mutlaka yaşanabilir bir şehir kurmayı birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 22:15

YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜRKİYE HAKLARININ CUMHURBAŞKANI SELAHHATİN DEMİRTAŞ
TÜRKİYE HAKLARININ CUMHURBAŞKANI SELAHHATİN DEMİRTAŞ - 2 yıl Önce

YOLLUNUZ AÇIK OLSUN .Hadi bir olalım birlik olalım doğu ve güneydoğudan kanalizasyonlara süpürelim akp tiyi ve değer akpli soysuzları .Sizleri taaaaa kuzey kutbundan buzullardan destekliyorum .DEMİRTAŞ CUMHUR BAŞKANI OLUNCA 49 SENE 8 AYDIR YAŞADIĞIM KUZEY KUTBUNDAN DÖNECEĞİM YOLUNUZ AÇIK OLSUN . Bir şeyi 40 söylerseniz olurmuş bizlerde 40 gün TÜRKİYE NİN GENÇ CUMHURBAŞKANI SELAHHATİN DEMİRTAŞ diyeceğiz bu gen adamı cumhur yapacağız bir olacağız birlik olacağız hepimiz hür olacağız .

SIRADAKİ HABER