Hamza Dağ'dan Kılıçdaroğlu'na: Hitler propagandası yapıyor, sistemi kilitlemeye çalışıyor

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için, "Tam bir Hitler propagandası yapıyor. Buna bizim milletimiz bugüne kadar fırsat vermedi, bundan sonra da fırsat vermez" dedi.

Hamza Dağ'dan Kılıçdaroğlu'na: Hitler propagandası yapıyor, sistemi kilitlemeye çalışıyor

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan bir videoda yer alan çöpten ekmek toplayan kişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

'HİTLER PROPOGANDASI YAPIYOR'

Kılıçdaroğlu’nun siyasi bir dolandırıcı ve yalancı olduğunu vurgulayan Dağ, "Bunu biz tarihten de görüyoruz. Tarihte çok net, Hitler zamanında muhalefette bulunduğunda iki şeye başvurdu. Birincisi yalan ve sürekli aynı yalanı tekrar etmek, baktığımız zaman aynı şekilde yıllardır devam eden bir yalan zinciri söz konusu ve bu yalan zincirinde son halkayı yaşıyoruz, bundan sonrada yaşamaya devam edeceğiz.

İkincisi de sistemi kilitlemeye çalışmak; Kılıçdaroğlu sürekli hakaretlerle, ‘sözde Cumhurbaşkanı’ laflarıyla, sürekli Cumhurbaşkanımıza, partimize, parti mensuplarımıza, öğretmenlere, çiftçilere hakaretle sistemi kilitlemeye çalışıyor. Tam bir Hitler propagandası yapıyor. Buna bizim milletimiz bugüne kadar fırsat vermedi, bundan sonra da fırsat vermez" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 10:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
tersi olmasın o
tersi olmasın o - 7 ay Önce

bugünde somada mı nerde 5 li müteahhitten birinin mülkiyetinde açılış var.konuşmada inanç argümanları var.asıl probaganda budur.toplumun sosyolojisini biliyor.ona göre şekil alıp malı götürüyorlar.maalesef muhalefet bu konuda geçmişte daha başarısız.muhalefet zamanında bunlar yerine islamı değerleri hedef alması en büyük stratejik hataydı.şuan iktidardakiler neyi biliyor makyevelizmi çok iyi biliyor onu iyi tatbik ediyor kendileri öyle bile olmasa.ör bu ülkede 15 kürt yüzde 65 türk yüzde 60 islam yüzde 40 atatürkçü yüzde 50 osmanlıcı yüzde 20 alevi yüzde 40 milliyetçi yüzde yüzde 30 sosyalist yüzde 20 ateist falan filan sen toplumun dinamiklerini gözardı edersen başarılı olamassın.sen mülk yöneteceksin adamın inanç ve değerlerini değil.akp milletin çoğunluğunun damarıdan girip malı götürüyor.hiç çekinmeden şekilden şekile bile giriyor o derece.

SIRADAKİ HABER