Eski TBMM Başkanı Kahraman: Milletimizde satılmış yoktur, aldatılmışlar vardır

Kahraman, gündemi değerlendirdi

Eski TBMM Başkanı Kahraman: Milletimizde satılmış yoktur, aldatılmışlar vardır

Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, katıldığı açılış töreninde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kahraman, ''Milletimizde satılmış yoktur. Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar. Aldatılmışlar vardır. Neden birbirimize gireceğiz? Bu ülke, bu bayrak hepimizin. Biz nimetlerin kadrini bileceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz'' dedi.

Açılış töreninde konuşan İsmail Kahraman, şu ifadeleri kullandı:

'GELİŞMEMİZİ DÜNYA İSTEMİYOR, KENDİNE RAKİP İSTER Mİ?'

Son yıllarda Türkiye'de hizmet anlamında çok güzel gelişmeler yaşandı. Çok ilerleme kaydettik. Çok geliştik. Gelişmemizi dünya istemiyor. Kendine rakip ister mi? İstemiyor. Bizim önümüzü kesmek için tuzaklar hazırlıyorlar. Onlardan biri de 15 Temmuz'du. 15 Temmuz sadece bir darbe değildi. Darbe de değildi ihtilal de değildi. 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin varlığına kasteden bir hareketti. Bayrağı indirecek olan bir hareketti. Rabbim bizi korudu.

— Harekatı 6 saat önceye alsalardı, korkup paniklemeselerdi sabah kalktığımızda Türkiye'de, 3 ayrı devlet kurulmuş, Suriye misali olmuştu. Allah bizi korudu. Milletimizde satılmış yoktur. Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar. Aldatılmışlar vardır. Neden birbirimize gireceğiz? Bu ülke, bu bayrak hepimizin. Biz nimetlerin kadrini bileceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 22:22

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER